Rodilý Američan na naší škole

Naše škola nedávno přivítala Chrise Hudsona, hosta z dalekého New Yorku, který se stal inspirací pro žáky svým poutavým životním příběhem. Chris Hudson mluvil o výzvách, kterým dnes mladí lidé čelí, o důležitosti zdravého životního stylu a správného nasměrování v životě. Přednáška rovněž zdůraznila nebezpečí drog a rizika, která člověka mohou potkat, pokud se do tohoto začarovaného kruhu dostane. Žáci si zároveň mohli ověřit svou schopnost komunikovat s rodilým mluvčím.

Jsme vděční za zkušenost, kterou nám návštěva rodilého mluvčího poskytla, a těšíme se na další podobné příležitosti v budoucnosti.

Jana Žižková, Hana Martáková

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100