Holky si zkusily krajské finále ve florbale

Podobně jako v loňském roce, i v tom letošním si holky z prvního stupně vyzkoušely krajské finále ve florbale v soutěži ČEPS Cup, když okresní kolo ovládly začátkem prosince v Mikulově. V pátek 12. ledna 2024 se v brněnské hale sešlo celkem osm nejlepších týmů z JM kraje, do semifinále postupovaly čtyři nejlepší.

Hned v prvním zápase se naše dívky dělily o body se ZŠ Těšany po remíze 3:3, ve druhém zápase proti ZŠ a MŠ Horní jsme opět ve vyrovnaném duelu tentokrát prohráli 1:3. V posledním klání jsme pak porazili ZŠ a MŠ Dražovice poměrem 8:5.

I přesto, že holky získaly ve skupině velice solidní čtyři body, na postup to jen o malý kousek nestačilo. Náš tým měl sice lepší skóre než rovněž čtyřbodová ZŠ a MŠ Horní, o semifinále ale rozhodoval vzájemný zápas.

I tak ovšem holky ze Slovácké odehrály velice krásný turnaj a celkové 5. místo z 8 mančaftů je velice dobrým příslibem do budoucna. Děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy!

Výsledky:

ZŠ Břeclav, Slovácká 40 - ZŠ Těšany 3:3

ZŠ Břeclav, Slovácká 40 - ZŠ a MŠ Horní 1:3

ZŠ Břeclav, Slovácká 40 - ZŠ a MŠ Dražovice 8:5

Reprezentanti školy: Martina Řezníček, Nikol Polášková, Ema Nešporová, Ella Padělková, Adéla Darmovzalová, Stella Jurkovičová, Zuzana Mračnová

Za tým tělocvikářů

Honza Hloch

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100