Den přírodních věd

V letošním školním roce se uskutečnilo několik akcí s přírodovědným zaměřením. V říjnu to byl „Den přírodních věd“, který probíhá v ZOO v Brně. Organizátorem je Střední průmyslová škola chemická, Brno. Je již tradicí, že se naše škola této soutěže účastní. Děti řeší úkoly z přírodopisu, chemie a fyziky. Ale to není ten hlavní důvod proč tam tak rády jezdí. Po celou dobu se pohybují v prostorách zoologické zahrady. Mají možnost ve volných chvílích pozorovat exotická zvířata nebo experimenty, které provádějí studenti ze SPŠCH. Plnění úkolů je vždy velmi zajímavé. Nejúspěšnější skupinka mladší kategorie obsadila 8. místo (z 60 družstev) a starší žáci obsadili 6.místo (z 76 družstev). Patří jim velké poděkování za reprezentaci naší školy, stejně tak i ostatním zúčastněným.

Mgr. Šárka Malinkovičová

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100