Skvělý úspěch na mezinárodní scéně

Evropská cena za inovativní výuku

Ve čtvrtek 16. 11. 2023 převzali zástupci naší školy (Mgr. Martin Janošek, Mgr. Lucie Čechová a Mgr. Michaela Ciprysová) Evropskou cenu za inovativní výuku (European Innovative Teaching Award), která je udělována nejlepším edukativním projektům v rámci programu Erasmus+ v oblasti školního a odborného vzdělávání.

Slavnost se odehrála v nádherném Kaiserštejnském paláci v Praze. Cenu předávali Ondřej Andrys, státní tajemník Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a vedoucí sekce školního a odborného vzdělávání Domu zahraniční spolupráce.

Ocenění EITA letos získalo 93 projektů ze 32 zemí, mezi nimi čtyři české projekty, vždy jen jeden ve své kategorii (předškolní vzdělávání, primární vzdělávání, sekundární vzdělávání a v kategorii odborného vzdělávání a přípravy). Náš projekt INOVACE VE VÝUCE byl tedy v kategorii základního vzdělávání nejlepší!

Ocenění si moc vážíme, je to uznání za veškeré naše úsilí, které jsme vložili nejen do našeho projektu, ale také do vzdělávání na naší škole.

Mgr. Lucie Čechová

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100