• Zpravodaj
 • Nesportovní akce (kompletní přehled)

Školní družina

Mezinárodní den dramatické výchovy

29. listopadu 2019

U příležitosti Mezinárodního dne dramatické výchovy Základní umělecká škola Břeclav uspořádala vystoupení pro žáky školní družiny.

Program:

Dramatizace pohádky K. J. Erbena – HRNEČKU, DOST!

Dramatizace pohádky Pavla Šruta z knihy Prcek Tom a Dlouhán Tom a jiné velice americké pohádky – KUCHAŘ SAM A MOŘSKÉ PANNY

Tak trochu strašidelný příběh Briana Jacquese  z knihy Sedm strašidelných příběhů v překladu Pavla Dufka –  JAMIE A UPÍŘI

Pedagogické vedení: Mgr., MgA.  Darina Heráková, ZUŠ Břeclav

Děkujeme.

Sportovní tábor

22. - 26. 7. 2019

Na naší škole proběhl letos první ročník příměstských táborů. Škola tak nabízí dětem zaměstnaných rodičů smysluplně a zábavně strávit prázdninový čas ve známém prostředí. Tábory jsou financovány z projektu EU – Operačního programu zaměstnanost, jehož cílem je podpora péče o děti na 1. stupni základních škol v době mimo školní vyučování. Během měsíce července se uskutečnily tři turnusy táborů. Dobrodružná cesta vzducholodí tábora „Putování světadíly“ byla s laskavým svolením spisovatele Tomáše Tůmy inspirována jeho knihou Graviton, která vypráví o cestě kolem světa v létajícím stroji. Na táboře „Tajemství hradu“ se škola proměnila na hrad ze známého českého dětského sitcomu Mazalové a na děti čekal ve zdech hradu ukrytý poklad. Nechyběl ani „Sportovní tábor“, zaměřený nejen na pohybové a taneční aktivity, ale také na stolní hokej, šachy a deskové hry. O tábory byl ze strany rodičů velký zájem a jejich kapacita byla do posledního místa zaplněna. 

Jitka Loupancová

Tábor Tajemství hradu

15.-19.7.2019

Na naší škole proběhl letos první ročník příměstských táborů. Škola tak nabízí dětem zaměstnaných rodičů smysluplně a zábavně strávit prázdninový čas ve známém prostředí. Tábory jsou financovány z projektu EU – Operačního programu zaměstnanost, jehož cílem je podpora péče o děti na 1. stupni základních škol v době mimo školní vyučování. Během měsíce července se uskutečnily tři turnusy táborů. Dobrodružná cesta vzducholodí tábora „Putování světadíly“ byla s laskavým svolením spisovatele Tomáše Tůmy inspirována jeho knihou Graviton, která vypráví o cestě kolem světa v létajícím stroji. Na táboře „Tajemství hradu“ se škola proměnila na hrad ze známého českého dětského sitcomu Mazalové a na děti čekal ve zdech hradu ukrytý poklad. Nechyběl ani „Sportovní tábor“, zaměřený nejen na pohybové a taneční aktivity, ale také na stolní hokej, šachy a deskové hry. O tábory byl ze strany rodičů velký zájem a jejich kapacita byla do posledního místa zaplněna. 

Jitka Loupancová

Tábor Putování světadíly

8. – 12. 7. 2019

Na naší škole proběhl letos první ročník příměstských táborů. Škola tak nabízí dětem zaměstnaných rodičů smysluplně a zábavně strávit prázdninový čas ve známém prostředí. Tábory jsou financovány z projektu EU – Operačního programu zaměstnanost, jehož cílem je podpora péče o děti na 1. stupni základních škol v době mimo školní vyučování. Během měsíce července se uskutečnily tři turnusy táborů. Dobrodružná cesta vzducholodí tábora „Putování světadíly“ byla s laskavým svolením spisovatele Tomáše Tůmy inspirována jeho knihou Graviton, která vypráví o cestě kolem světa v létajícím stroji. Na táboře „Tajemství hradu“ se škola proměnila na hrad ze známého českého dětského sitcomu Mazalové a na děti čekal ve zdech hradu ukrytý poklad. Nechyběl ani „Sportovní tábor“, zaměřený nejen na pohybové a taneční aktivity, ale také na stolní hokej, šachy a deskové hry. O tábory byl ze strany rodičů velký zájem a jejich kapacita byla do posledního místa zaplněna. 

Jitka Loupancová

Dětský klub

Ohlédnutí za činností Dětského klubu – květen, červen 2019 

Jitka Loupancová

Pohádka „O pejskovi a kočičce“

Tradiční divadelní představení klientů denního stacionáře Integračního centra UTILIS Břeclav pro školní družinu. Pohádka „O pejskovi a kočičce“ tentokrát pod širým nebem na školním hřišti. Děkujeme.

 

Dětské kluby v dubnu

Keramika pro školní družinu, velikonoční tvoření, výtvarná soutěž, příprava kulis k MDD, exkurze Racio, s.r.o. Břeclav

Dětský klub nás baví!

Děti z dětského klubu v kuchyňce při přípravě občerstvení a na exkurzi v Alca Plastu, s.r.o.

 • 1
 • 2

Adresa školy

 • Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
 • Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

 • Mgr. Martin Janošek
 • tel.: +420 519 361 282
 • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kancelář, spojovatelka

 • Tel: +420 519 370 876
 • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

 • IČ: 60680709
 • IZO: 102255113
  RED_IZO: 600112276 
 • č.ú.: 86-1846600207/0100