VÍTĚZSTVÍ MLADŠÍCH KATEGORIÍ V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI

Ve čtvrtek 21. 10. 2021 se na stadionu Lokomotivy Břeclav konalo okresní a zároveň krajské kolo atletického čtyřboje.

Naše škola měla zastoupení v kategoriích MLADŠÍ ŽÁKYNĚ, MLADŠÍ ŽÁCI A STARŠÍ ŽÁKYNĚ.

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

Vítězné družstvo dívek předvádělo celý den velmi vyrovnané výkony až na hod kriketem a běh na 600m, kde byly téměř všechny výkony excelentní!! Velký bodový přísun v těchto disciplínách zajistil holkám nejvyšší příčku na stupních vítězů, kde propukla obrovská radost mladých bojovnic.

Družstvo: Anna Škápíková (7. D), Veronika Padělková, Sabina Moore, Nikol Slámová (všechny 7. A), Lilly Kateřina Králová (7. C)

MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci od běhu na 60 m nenechali nikoho na pochybách, že si jdou za vítězstvím. Dominovali ve všech disciplínách a svůj náskok neustále navyšovali soustředěním a bojovností v běhu na 800 m. V jednotlivcích obsadili první tři místa. Jejich výkon je příslibem a nadějí do dalších závodů.

Družstvo: Lukáš Drobilič, Dominik Meissner, Matěj Režňák, Ondřej Varga, Jakub Vaculík (všichni 7.A)

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Vyrovnané družstvo starších dívek zápolilo se čtyřmi disciplínami velmi statečně. Nakonec pár slabších chvilek odsunul holky na nepopulární 4. místo jen o 16 bodů od bronzu. Největší bodovou oporou byla Karolína Hájková.

Družstvo: Karolína Hájková (9. B), Linda Venosová (8. A), Natálie Strušková (9. A), Viktorie Lucká (9. A), Sofie Kubíková (9. B)

DĚKUJEME ZA VYNIKAJÍCÍ REPREZENTACI NAŠÍ ŠKOLY A GRATULUJEME K ÚSPĚCHŮM!!

Tělocvikáři

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100