Adaptační den školního parlamentu

Ve čtvrtek 23.9.2021 se sešli nově zvolení zástupci školního parlamentu. Přítomni byli žáci všech tříd, mimo třídy šesté, jejichž zástupci budou voleni teprve po jejich adaptačním pobytu začátkem října. V rámci čtvrtečního dopoledne se zástupci jednotlivých tříd seznamovali, ale také již hojně navrhovali a tvořili. Ve skupinách přemýšleli nad různými úkoly zadanými jak ze strany vedení školy, tak i nad dalšími návrhy a nápady, které by mohly zlepšit „život školy“. Součástí byla i procházka kolem budovy školy, kdy padaly též velmi zajímavé návrhy, co a jak by se dalo vylepšit.

Pevně věřím, že práci školního parlamentu v tomto roce dobře nastartujeme a mnohé nápady žáků školy i jejich zástupců podpoří to, aby se zde cítili příjemně.

za školní parlament koordinátorka Jana Pláteníková

A jak to vidí účastníci? Zde alespoň pár slov jedné zástupkyně třídy.

Dnešní den se mi moc líbil. Z mé strany jsme toho dnes hodně probrali a prodiskutovali. Hlavně jsme měli šanci prosadit vlastní názory a nápady. Myslím že v tomto školním roce já i mý kolegové vymyslíme mnoho užitečných nápadů a moc se na to těším. Cítit se ve škole dobře a těšit se sem je totiž velice důležité.“     Eliška Riebauerová (8.B)

 

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100