Okresní kolo ve florbalu

15. listopadu 2019

V pátek se v Mikulově uskutečnilo okresní kolo ve florbalu v kategorii mladších žáků. Po velice kvalitním okrskovém turnaji v Lanžhotě odjíždělo družstvo ze Slovácké s ambicemi postoupit do krajského kola. V cestě za vysněným postupem jim stála dvě družstva, ZŠ Kobylí a ZŠ Březí.

V prvním utkání proti Kobylí drželi borci ze Slovácké dlouho těsné vedení 1:0, ale ke konci jediná chyba v celém utkání rozhodla o remíze v tomto zápase. Druhé utkání, proti Březí, mělo jasného vítěze. Slovácká od začátku určovala tempo hry, ale opět nepozornost ke konci způsobila snížení stavu.  Naštěstí se drama nekonalo a Slovácká toto utkání jasně vyhrála.

Bohužel poslední zápas, kterého se Slovácká účastnila pouze jako divák, mělo rozhodnout o celkovém vítězi turnaje. A protože Kobylí nastřílelo Březí více branek, postupujícím do krajského finále se stali borci ze ZŠ Kobylí. Slovácká tak obsadila nepostupové druhé místo.   

Přes smolné umístění je potřeba borce pochválit a poděkovat za vzornou reprezentaci školy.

Družstvo bylo složeno z těchto hráčů: Navara, Pohanka (C), Sýkora, Navrátil, Čapka, O´Brien, Vrzal a Babič, Mik a Vymyslický.

Všem florbalistům patří díky za přístup.

Tělocvikáři

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100