Oblastní kolo soutěže v piškvorkách

14. listopadu 2019

Žáci naší školy na SPŠ Edvarda Beneše v Břeclavi změřili své síly v souboji o křížky a kolečka. Letošní účast týmů byla slabá. Do turnaje se zapojilo pouze 9 týmů (6 středoškolských a pouze 3 ze základních škol, z toho dva byly naše). O co bylo zúčastněných skupin méně, o to byly kvalitnější. Naši žáci nastupovali s vervou ke každému duelu, snažili se získat každičký bod do tabulky. Řada soupeřů se s nimi pořádně zapotila, za což si z mnoha stran vysloužili obdiv a úctu. Tým „Parťáci“ v úvodní čtyřčlenné skupině obsadil 2. místo, tým „Králové“ 4. místo v pětičlenné skupině. V dalším vyřazovacím kole již oba týmy podlehly zkušenějším a věkově starším soupeřům, nicméně si odnášely pochvalné uznání.

Ač poraženi, všichni soutěžící si zaslouží pochvalu, ostudu rozhodně neudělali, a když nic jiného, tak prožili příjemné dopoledne ve výborné soutěžní atmosféře.

Tým „Králové“

  • Daniel Král 8. C
  • Petr Zizheng Wang 8. C
  • Marek Peterka 7. C
  • Jakub Barančic 8. D
  • Dan Sotchi 8. D

Tým „Parťáci“

  • Kateřina Kopřivová 9. B
  • Karolína Reháriková 9. C
  • Lukáš Doležal 9. A
  • David Vu 9. A
  • Miroslav Koliba 9. C

Jana Vymazalová

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100