Naši sportovci mají nové dresy

Po delší koronavirové pauze se loni konečně naplno rozběhly všechny školní soutěže, od individuálních sportů až po ty týmové. A s obnovou sportovních soutěží musela přijít i obnova vybavení naší školy na tyto akce.

Dresy pro naše reprezentanty už byly poněkud ve špatném stavu, co se týče kvality i počtů, a tak škola za výrazného přispění sponzorů nakoupila dresy nové. Máme celkem tři nové sady dresů pro tři kategorie, a sice kat. II (4. – 5. třída), kat. III (6. – 7. třída) a kat. IV (8. – 9. třída). Ve všech případech jsme zvolili jednotný styl, a sice dresy francouzské značky Macron v oranžové barvě.

Tímto článkem chceme především poděkovat sponzorským darům, které tyto dresy z velké části zaplatily. Především se jedná o společnost BORS Břeclav a.s., pak naší škole přispěly ještě další dvě fyzické osoby. Děkujeme všem a doufáme, že nové dresy našim sportovcům přinesou štěstí a skvělé výsledky napříč všemi sporty!

Za tým tělocvikářů Honza Hloch

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100