Okresní přebor ve volejbalu dívek a chlapců, kat. IV

V úterý 3. 5. 2022 se v hale TJ Lokomotivy Břeclav uskutečnil okresní přebor ve volejbalu, které organizovala naše škola.

Tradiční soupeře, Gymnázium Břeclav, ZŠ Drnholec a samozřejmě organizátora ZŠ Břeclav Slováckou, doplnilo po dlouhé době družstvo ze ZŠ Břeclav Komenského. Zatímco chlapecká družstva oplývala bojovností, tak v dívčí kategorii se přidala i kvalita. Většina holek hrající pod hlavičkou škol jsou volejbalistky a to celkem zásadně ovlivnilo turnaj.

V chlapecké kategorii si po zásluze vybojovali vítězství borci z Gymnázia Břeclav. Slovácká se musela spokojit se druhým místem.

V dívčí kategorii se o vítězství rozhodovalo v utkání mezi Komenského a Slováckou. Po velmi dramatickém průběhu si v tomto utkání a nakonec v celém turnaji došla děvčata ze Slovácké pro vítězství.

Volejbalistky ve složení Natka Strušková, Nikol Slámová, Kája Hájková, Róza Košťálová, Bára Pláteníková, Klára Němečková, Natka Wozarová, Terka Vojáčková a Eliška Baránková postupují do krajského kola.

Chlapci reprezentovali školu ve složení Filip Rattay, Filip Hřebačka, Tobiáš Vydra, Seba Zugar, Martin Vašíček a Ondra Fibingr.

Sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.                                                                                                                                                                                                                                                                                  Tělocvikáři

 

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100