Aktuální informace pro rodiče ke dni 13. 3. 2020

Vážení rodiče,

intenzivně pracujeme na novém systému výuky, který si vyžaduje aktuální situace. Je třeba zdůraznit, že vzdělávání pokračuje a velká zodpovědnost teď leží na vás a především na žácích samotných. Domácí práce budou žákům zadávány přes Edupage každý den dle rozvrhu. Na prvním stupni je možné zadat učivo i na více vyučovacích hodin dopředu. U předmětů Hv, Vv, Pv, Tv, Inf volíme volnější režim. Není naším cílem vás a žáky zahltit úkoly. Chápeme, že vzdělávání není v aktuální situaci prioritou číslo jedna. Vzhledem k předpokládané délce nouzového stavu ale chceme nastavit pravidelnost. Žádáme vás v tomto o spolupráci.
Žákům budou poskytnuty výukové materiály, prezentace, odkazy na online vzdělávání, možnosti konzultace a mnohé další. Učitelé také v Edupage vytvářejí testy, které budou vám i žákům dávat informaci o tom, jak na tom žák v daném učivu je. I v příštím týdnu bude možné si po domluvě s učitelem vyzvednout ve škole pracovní sešity a další věci, které tu žáci zanechali.Kancelář školy bude otevřena PO, ÚT, ST 8:00 - 15:00.
Veškeré akce školy, výlety, sportovní soustředění a další, které jsme plánovali do konce školního roku, se ruší. Stále otevřená je otázka zápisu do prvních tříd, vstupních testů do tříd s rozšířenou výukou a přijímacích zkoušek. Sledujeme aktuální vývoj situace a řídíme se pokyny vlády ČR, ministerstev a zřizovatele.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Martin Janošek
ředitel školy

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100