Automat na školní pomůcky

EasySchool je studentský projekt s automaty na psací potřeby na základních školách. Podstata projektu spočívá v neomezené dostupnosti školních doplňků ve školách. Díky této skutečnosti se žáci a studenti nemusí stresovat, když před zkouškou zapomenou, rozbijí a nebo ztratí psací potřeby. Zároveň učitelé mohou zapojit všechny studenty do výuky a nemusí se zdržovat nepřipraveností žáků a studentů. V neposlední řadě je tento projekt nápomocný rodičům, kteří po práci nemusí jít do papírnictví či obchodu pro psací potřeby a mohou se v klidu spolehnout na automaty EasySchool.

Projekt EasySchool však nejsou jenom stroje na škole, ale také vzdělávací program. Každý automat mají na starosti 2-4 studenti, nebo žáci z dané školy, kteří se o automat starají, doplňují a jsou spojkou mezi svými spolužáky a námi. Díky této skutečnosti, je vždy v automatu to, co skutečně potřebují, z automatu se nekrade a je to projekt dané školy. Ambasadoři, jak tyto žáky nazýváme, jsou tedy tvůrci projektu. Za to jsou odměňováni na třech úrovních. 1) Mohou si po domluvě vzít z automatu co chtějí 2) účastní se schůzek s partnery, dodavateli apod… 3) Pokud chtějí, jsme jim schopni zařídit setkání s oblíbeným youtuberem, sportovcem apod…

Nepracujeme však jenom se čtyřmi žáky, ale s celou školou. A to díky různým soutěžím a promoakcím, které na škole pořádáme. Zároveň necháváme žáky automat pomalovat různými motivy (logo školy, něco pro školu typického apod...)

V automatu jsou vždy ty nejkvalitnější potřeby od značek jako Koh-i-noor či Milan. Pomůcky si vybírá škola.
http://www.masvsechno.cz/cs

Adresa školy

Základní škola Břeclav, Slovácká 40
příspěvková organizace
Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav 

Ředitel školy

Mgr. Martin Janošek
Telefon: +420 515 518 101
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační údaje

IČ: 60680709
ČÚ: 86-1846600207/0100