Výsledky šetření zacíleného na distanční výuku

Vytvořeno: 22. 03. 2021

V průběhu měsíce února jsme na naší škole realizovali šetření, které zachycuje a zhodnocuje některé důležité oblasti distanční výuky. Naším cílem bylo zaměřit se na žáky, kteří jsou dlouhodobě vyučováni pouze online a podívat se na to, jak to oni vidí, s čím se v rámci své situace potkávají. Na naši výzvu zareagovalo velké množství dětí, takže se podařilo získat nejen podrobné, ale také velmi reprezentativní údaje. Projevené důvěry si nesmírně vážíme a ještě jednou jim všem děkujeme.

Výsledky nám ukázaly hlavně to, že žáci naší školy jsou opravdu velmi studijně zaměření - na internetu se věnují převážně školním věcem a distanční výuku zvládají. Nyní již také víme, že na to, jestli mají „naše“ děti obavy či strach ze školy, má velký vliv jejich věk. Řada konkrétních výstupů, například ty, zaměřené na soustředění během online hodin či druhů úkolů, které dětem vyhovují,  jsou pro nás velmi cenné. Mohou nám pomoci lépe nastavit výuku, o což se snažíme.

{cwattachments}

Za Školní poradenské pracoviště
Mgr. Olga Lázoková
Mgr. Jana Pláteníková

Kontaktní údaje

Adresa školy
  • Základní škola Břeclav, Slovácká 40
  • příspěvková organizace
  • Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav
Fakturační údaje
  • IČ: 60680709
Bankovní spojení
  • 86-1846600207/0100
  • (Komerční banka)
Datová schránka
  • ID datové schránky: hpkdtwx
Resortní identifikátor školy

Hlavní kontakty

Kancelář, spojovatelka
Ředitel školy
VŠECHNY KONTAKTY

 

Jak se k nám dostanete

autobusová zastávka

Slovácká

autobusová zastávka

Jana Palacha

Slovácká 40,
Břeclav

ZOBRAZIT TRASU

Spojme se

loading

Než budete pokračovat

Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte zde.

Cookies - nastavení

zavřít

Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte zde.

Správa předvoleb souhlasu

Nezbytné cookies

Bez nich se web neobejde. Zajišťují, aby vše fungovalo, jak má.

vždy povoleno

Marketingové cookies

Shromažďují informace, které pomáhají k lepšímu přizpůsobení reklam vašim zájmům.

Personalizační cookies

Se zapnutým personalizovaným cílením budeme zpracovávat informace o vašem chování na webu. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout to, co vás zajímá.

Analytické cookies

Pomáhají nám zjistit, kdo navštěvuje náš web a jak ho lidé používají. Díky těmto datům můžeme efektivně pracovat na vylepšování obsahu i funkčnosti.