Pěšky do školy

Vytvořeno: 14. 09. 2021
{cwgallery} 

Již druhým rokem je naše škola zapojena do projektu Pěšky do školy. Tento projekt, jak už název napovídá, vychází z aktuálního, a nám všem velmi dobře známého, problému přetížené dopravy. Bojíme se posílat děti do školy pěšky, a proto je vozíme autem. Kvůli hustotě dopravy je v okolí mnoho aut, a to nás přivádí ke strachu posílat děti pěšky.  


Pojďme to změnit!  

Pošleme děti pěšky. V okolí školy se sníží doprava a ubyde potenciálně nebezpečných situací. Budeme mít větší jistotu, že dětem po cestě nehrozí nebezpečí a s klidnějším svědomím je pustíme samotné.  

Nemusíme jít pěšky celou cestu. Stačí zaparkovat kus od školy a zbytek dojít. Můžeme jet na kole, koloběžce, využít hromadnou dopravu, nebo se domluvit se sousedem a svést se společně.  

Akce se koná v týdnu od 16.-22.9. Berme tento týden jako začátek velké změny. Choďme pěšky – nejen do školy. Nehledejme výmluvy, hledejme důvody. Ocení to nejen naše děti a naše město, ale především i my samotní.  

Pojďte s námi pěšky i Vy! 

Kontaktní údaje

Adresa školy
  • Základní škola Břeclav, Slovácká 40
  • příspěvková organizace
  • Slovácká 2853/40, 690 02 Břeclav
Fakturační údaje
  • IČ: 60680709
Bankovní spojení
  • 86-1846600207/0100
  • (Komerční banka)
Datová schránka
  • ID datové schránky: hpkdtwx
Resortní identifikátor školy

Hlavní kontakty

Kancelář, spojovatelka
Ředitel školy
VŠECHNY KONTAKTY

 

Jak se k nám dostanete

autobusová zastávka

Slovácká

autobusová zastávka

Jana Palacha

Slovácká 40,
Břeclav

ZOBRAZIT TRASU

Spojme se

loading

Než budete pokračovat

Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte zde.

Cookies - nastavení

zavřít

Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte zde.

Správa předvoleb souhlasu

Nezbytné cookies

Bez nich se web neobejde. Zajišťují, aby vše fungovalo, jak má.

vždy povoleno

Marketingové cookies

Shromažďují informace, které pomáhají k lepšímu přizpůsobení reklam vašim zájmům.

Personalizační cookies

Se zapnutým personalizovaným cílením budeme zpracovávat informace o vašem chování na webu. Díky tomu jsme vám schopni nabídnout to, co vás zajímá.

Analytické cookies

Pomáhají nám zjistit, kdo navštěvuje náš web a jak ho lidé používají. Díky těmto datům můžeme efektivně pracovat na vylepšování obsahu i funkčnosti.