příspěvková organizace
Ředitel školy: Mgr. Iva Jobánková
ijobankova@slovacka.cz | 519 361 282
IČO: 60680709

Facebook ZŠ SlováckáYouTube kanál ZŠ Slovácká
Erasmus

Ocenění společnosti Scio ROP Jihovýchod - Revitalizace sportovního areálu ZŠ Slovácká
SMART vzorová škola eko-zoo.com
K-centrum Břeclav Happy Snack
Projekt Comenius Škola pro demokracii
Home Info Absolventi naší školy
Absolventi naší školy PDF Tisk Email

Školní rok 2015/2016

9.A | Třídní učitelka: Mgr. Jana Vymazalová

Bartošic Pavel, Doležalová Kateřina, Flanderka Václav, Floriánová Kristýna, Grúň Radim, Haladyová Veronika, Hlavinková Tereza, Hrdličková Anna, Chmelík Oliver, Jaborníková Veronika, Joch Jan, Juráčková Karolína, Kardosová Michaela, Kovarovič Kryštof, Křivák Jakub, Kubík Jakub, Macurová Patricie Eva, Mauričová Miroslava, Molčík Petr, Odehnal Šimon, Peřina Filip, Reháková Zuzana, Struhárová Marie, Škrobáčková Monika, Zonyga Jan

9.B | Třídní učitelka: Mgr. Vladimíra Rosáková

Blažej Michal, Asuquo Caroline, Bartošová Nikola, Doležal Vojtěch, Faltusová Nikol, Fibingrová Šárka, Hanáková Nikola, Harris George Alexander, Hrabalová Kateřina, Hutař Václav, Jadrný Petr, Jurčík Adam Dalibor, Kaňa Simon, Kašubová Dagmar, Lucká Barbora, Nemčok Jan, Nimmerrichter Benjamin, Opluštil Viktor, Pazderová Vendula, Pekkala Jan, Raddová Tereza, Rakovská Eliška, Rylich Lukáš, Sedláková Adriana, Tomšej Jakub, Vacek Jan, Veverka Lukáš, Vrzalová Natálie, Zahálka David, Zugárková Jana

9.C | Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Mrákavová

Barančic Marek, Beneš Miroslav, Blažek Jan, Brhelová Lenka, Čapka Daniel, Čermáková Terezie, Darmovzalová Sára, Dugheish Jakub, Grůzová Jindřiška, Hrůza Michal, Kocián Ladislav, Kohoutová Michaela, Lakosil Josef, Lörinczová Monika, Mádle Martina, Machovský Erik, Marečková Markéta, Mrákava Jakub, Musil Jiří, Ondra Jan, Poláková Adriana, Schuster David, Sokolová Kateřina, Šarközy Leopold, Šindelář Ondřej, Šuderlová Kateřina, Veselá Lenka, Vybralová Karolína

Skoč na začátek stránky

Školní rok 2014/2015

9.A | Třídní učitelka: Mgr. Hana Martáková

Bařina Adam, Burešová Nikola, Fikrová Sabina, Forman Vojtěch, Garčicová Ludmila, Helešic Radim, Herman Šimon, Husovský Adam, Jánoš Viktor, Jochová Adéla, Kabát Michael, Krátký Jakub, Nešpor Dominik, Nešporová Laura, Nosek David, Novák Filip, Pekaj René, Pelikán Petr, Poláchová Ivana, Schubert Jan, Skulínková Karina, Šálek Martin, Vágner František, Vargová Leona

9.B | Třídní učitelka: Mgr. Blanka Kumštová

Čechová Tereza, Ďurišová Miroslava, Fadrná Kateřina, Giričová Monika, Harťanská Eliška, Horníček Jaroslav, Kadlec Jiří, Klimšová Klára, Kubát Lukáš, Lažová Nikol, Linh Bui Thi My, Linhart Petr, Lobpreisová Diana, Macounová Tereza, Málek Tomáš, Malinkovičová Eliška, Matúšková Eliška, Netopilík Jan, Ondrysková Vendula, Pálková Kateřina, Pavelková Natálie, Polách Dominik, Struhár Vojtěch, Škrabal Jakub, Šlapanská Monika, Trubačová Jana, Tulisová Kateřina

9.C | Třídní učitel: Mgr. Milan Klim

Daniel Adrian, Drbohlav Tomáš, Foltýn Tomáš, Goldberger Nicolas, Kolářová Martina, Kolomazník Robert, Li Wanqing, Li Wanting, Loučka Matouš, Medková Karolína, Mendl Petr, Mrláková Anežka, Novák Josef, Peřinová Nikol, Petříková Ivana, Poláková Adriana, Pozděch Zdeněk, Prajková Michaela, Průdková Kristýna, Stohanzl Dominik, Uher Jiří, Zajíčková Barbora, Zajíčková Tereza

Skoč na začátek stránky

Školní rok 2013/2014

9.A | Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Dominiková

Cinádr Marek, Černý Adam, Drobiličová Sára, Fiala Andrej, Fiala Dan, Hübl Michal, Kocián Martin, Legdanová Karolína, Markovič Tomáš, Martinek Patrik, Mikšík Martin, Nadlická Tereza, Očenášek Tomáš, Omasta Adam, Pěčková Nicol, Polachová Natálie, Popp Thomas, Pospíšilová Tamara, Rez Jaroslav, Slámová Gabriela, Štancl Marián, Tkadlec Marek, Trubačová Marika, Turek Miroslav, Valíčková Jitka, Víša Denis

9.B | Třídní učitelka: Bc. Marcela Sára Létalová

Blažek František, Bochníček Jan, Grot Adam, Helešic Matouš, Kašník Radim, Koryčánek Martin, Michalica Tomáš, Nešpor Petr, Opluštil Luděk, Orlický Tomáš, Patočka Pavel, Valný Patrik, Ambrožová Lenka, Bartošová Barbora, Bartošová Kateřina, Čechová Lucie, Duhonská Jana, Fríbová Klára, Janečková Kateřina, Králíková Markéta, Maděryčová Adéla, Ondrejková Darina, Prajková Sabina, Procházková Tereza, Rosochová Markéta, Tučková Barbora, Veverková Karolína, Vlková Gabriela

9.C | Třídní učitelka: PaedDr. Jitka Bálková

Bartalová Kristýna, Bartl Alan, Bendová Veronika, Brym Josef, Hluchý David, Chválová Jenifer, Jurčeková Kateřina, Kalužík Tomáš, Klenková Veronika, Klika Jan, Klvač Matěj, Konečný Michael, Marková Kateřina, Musilová Markéta, Pavka Martin, Pavková Lucie, Polák Josef, Súkeník Jakub, Súkeník Martin, Sýkorová Adéla, Tran Bill, Vlček David, Zugárek Marek

Skoč na začátek stránky

Školní rok 2012/2013

9.A | Třídní učitel: Mgr. Petr Baránek

Balga Kryštof, Bursíková Darina, Čechová Nikola, Florus Michal, Holobrádek Michal, Judasová Karolína, Juras David, Kolínek Adam, Kratochvílová Zuzana, Krevňák Martin, Lanová Ester, Málková Nikola, Nosek René, Poláčková Sabina, Polášek Adam, Redek Kamil, Severová Iva, Schneider Jan, Sladký Ondřej, Švarcová Gabriela, Tetur Dominik, Ťulpa Alexander, Vodák Ondřej

9.B | Třídní učitelka: Mgr. Alena Čechová

Bartošic Zbyněk, Blažková Tereza, Brázdilová Lea, Černý Dominik, Duhonská Magda, Haladyová Radka, Haraštová Barbora, Harris Thomas William, Jochmanová Kateřina, Létal Jan, Maťáková Tereza, Mišurec Šimon, Nguyen Quang, Okasová Dominika, Pospíšilová Kristýna, Přibylová Romana, Rakovská Ludmila, Skřivánková Natálie, Sůkalová Natálie, Šlapanská Daniela, Trojanová Veronika, Václavíková Jana, Zajíčková Pavla

9.C | Třídní učitelka: Mgr. Romana Prknová

Boleček Jiří, Boleček Vojtěch, Crhonek Lukáš, Čechová Nikola, Doskočil Mirek, Grbavčicová Sabina, Jurčák Brian Thomas, Khamula Svitlana, Kříž Patrik, Míček Tomáš, Moravec Dominik, Myslík Petr, Ondryska Vojtěch, Pavková Barbora, Pavliňák Štěpán, Rotter Adam, Řeháčková Michaela, Sýkora Jakub, Škrobáčková Nikol, Šoška Adam, Verbík František, Veselý Michal

9.D | Třídní učitelka: Mgr. Šárka Malinkovičová

Bača Dominik, Danielová Judita, Drobilič Marek, Imrich Martin, Kašpar Jakub, Knápková Ivona, Mach Vojtěch, Majzlík Dominik, Makai Alexandr, Michalicová Vendula, Műllerová Kristýna, Musil Ondřej, Neugebauer Filip, Pardovský Tomáš, Pikálková Sabina, Šteflovičová Petra, Tran Quang Huy, Zezulová Veronika, Zobač Adam

Skoč na začátek stránky

Školní rok 2011/2012

9.A | Třídní učitel: Mgr. Milan Klim

Blažek Viktor, Buťa Jiří, Čapka Dominik, De Soto Bebia Estefania, Hochman Erik, Horčička Tomáš, Jančálek Robin, Janků Veronika, Kacr Viktor, Kořínek Daniel, Košut Tomáš, Křiváková Dominika, Pláteníková Monika, Prajka Marek, Roušová Monika , Simonyi Richard, Straková Kristýna, Svoboda Radek, Šurečková Jitka, Tesařová Marika, Tichý Richard, Trčka Tomáš, Vítková Klára, Vu Van David, Zugar Ondřej, Pavlina Popyk Dariya

9.B | Třídní učitelka: Mgr. Jana Vymazalová

Babič Adam, Bednaříková Veronika, Bedřichová Annette, Blažej Marek, Filípek Martin, Hájek Pavel, Hladký Richard, Ivanová Kamila, Jančálková Marie, Jaššo Jan, Judexová Nikol, Kamenská Pavlína, Káňová Jana, Kopaničová Iva, Košťál Lukáš, Krutáková Kamila, Křečková Veronika, Kubík Petr, Machová Anna, Miklíková Lenka, Průdek Filip, Salajková Kristýna, Strmisková Veronika, Šmídová Apolonia, Štěpničková Martina, Štipský Ctibor, Uhrová Kristýna, Vaček Robert

9.C | Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Mrákavová

Barák Vladimír, Blažej Radek, Blážová Eva, Bystřická Nikol, Fabičovic Josef, Fiala Marek, Gorol Lukáš, Janulík Jan, Kachyňa Lukáš, Kamenský Bedřich, Krůtilová Jana, Kujová Kateřina, Maděryč Tomáš, Mikulka Zbyněk, Minjarík Michael, Mrákavová Hana, Nešpor Martin, Ondra Luděk, Hrubý Vojtěch, Prokešová Michaela, Ptáčník Tomáš, Sauer Michal, Snopková Kristýna, Straka Antonín, Studenková Lucie, Taláb Michal, Válka Jakub, Zoder Bronislav, Zbranek Martin

Skoč na začátek stránky

Školní rok 2010/2011

9.A | Třídní učitel: Mgr. Vlastimil Fadrný

Baránek Vojtěch, Bartošová Erika, Bucňák David, Ferbar Roman, Greplová Kristýna, Hakala Marián, Hanáčková Martina, Kabelková Tereza, Kasalová Kamila, Klíma Tomáš, Kohoutek Zdeněk, Kolaja David, Kolínek Jakub, Krmíček Radim, Kuba Michael, Kuřilová Martina, Mácsai Lukáš, Majerová Eliška, Mochťáková Kateřina, Nešpor Zbyněk, Palkovičová Denisa, Peš Adam, Radda Jan, Rez Michal, Sedlářová Sabina, Šopík Martin, Ujčík Milan, Wallisch Matěj

9.B | Třídní učitelka: Mgr. Helena Ondrejková

Balášová Alexandra, Boleček Štěpán, Fadrný Michal, Gálová Kateřina, Grbavčicová Klára, Halady David, Helešic Lukáš, Joch Tomáš, Kalužík Matěj, Kašníková Tereza, Kovaříková Karolína, Mužíková Markéta, Osička Dominik, Osičková Kristýna, Popelka Petr, Rebendová Markéta, Sedláková Karolína, Šaierová Marie, Šímová Barbora, Školová Kateřina, Šuderla Jakub, Šurečková Marcela, Trojan Jakub, Tučková Martina, Viktorin Karel, Vlašicová Iveta, Vlková Martina, Žilínek Michal

9.C | Třídní učitelka: Mgr. Milena Petránková

Blattnerová Žaneta, Čermák Tomáš, Dimitrovová Nika, Garčicová Aneta, Garšic Filip, Gažda Thomas, Hübl Petr, Hemzalová Zuzana, Holub Patrik, Jordánová Ester, Kardos Michal, Klimová Nikola, Nováková Kristýna, Sadovský Aleš, Salajková Denisa, Spěváková Iveta, Suchánek Lukáš, Svačinová Tereza, Svozil Pavel, Štork Roman, Tarhajová Ludvíka, Vaňková Kristýna, Verbíková Jessica, Žigmond Milan

Skoč na začátek stránky

Školní rok 2009/2010

9.A | Třídní učitel: Mgr. Petr Baránek

Cupal David, Čapka Jiří, Časná Ivona, Doležalová Denisa, Dvořáčková Monika, Fibingr David, Horčička Marek, Janulík Štěpán, Jurčík Pavel, Kábrt Ivan, Kadrnka Josef, Kaňová Nikola, Matějíček Marek, Maurič Stanislav, Michalica Jan, Otáhal Marek, Pafkovič Roman, Pániková Sabina, Peterková Monika, Pyskatá Dagmar, Slunský Lubor, Šestáková Denisa, Trubač Milan

9.B | Třídní učitelka: PaedDr. Jitka Bálková

Backová Marie, Bartoš Martin, Blažek Petr, Budovič Pavel, Darmovzalová Ela, Dudová Kateřina, Hájková Dagmar, Hemalová Radka, Holobrádek Jakub, Jablonická Sabina, Jurasová Nikola, Káňa Štěpán, Kříž Jakub, Kubát Tadeáš, Laucká Karolína, Michalík David, Miskovic David, Mišková Lucie, Mrázová Kateřina, Nevělíková Karolína, Pálka Michal, Polachová Julie, Růžička Marek, Suchánková Michaela, Svoboda Tomáš, Šlancarová Radka, Švarcer David, Vozar Vlastimil

9.C | Třídní učitel: Mgr. Jan Kocáb

Bahenská Martina, Bartošová Aneta, Čápková Barbora, Černín Vít, Daniel Mário, Doležalová Michaela, Drtílek Adam, Effenbergerová Sabina, Galba Libor, Hodošiová Petra, Hromadová Romana, Kavka Robin, Kosík Mirek, Košičiarová Nikola, Redek Jakub, Řeháčková Veronika, Schrom Filip, Šebánek Jakub, Vavrečanová Kristýna, Vlašic Jan, Dřímalová Eliška

9.D | Třídní učitel: Ing. Jiří Kos

Bartalová Michaela, Bohatá Denisa, Čapka Martin, Filipovič Lukáš, Helešicová Petra, Kalabisová Sylva, Kolomárová Michaela, Láníček Marek, Ludwig Marek, Machovský David, Mikulková Lucie, Neugebauer Adam, Poláček Adam, Polách Jan, Poláková Brigita, Sopková Markéta, Švejčara Jan, Trubač Zdeněk, Veselá Patricie, Vražina Petr

Skoč na začátek stránky

Školní rok 2008/2009

9.A | Třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Balga Petr, Ciprys Petr, Čeperová Alžběta, Čížová Eliška, Ferbar David, Greinerová Claudia, Halady Marek, Ivančic Michal, Janulík Tomáš, Janulík Zdeněk, Kabrhel Ondřej, Kábrt Jan, Kolaja Filip, Koňaříková Klára, Krutáková Anna, Lucká Kateřina, Mártonfiová Petra, Nešpor Josef, Ošmerová Štěpánka, Podrazil Ondřej, Polášek Michal, Pudelková Zuzana, Rybár Andrej, Slunský Jan, Suchyňa David, Trubačová Sabina, Tydlačka Petr, Ženatý Petr, Valenta Jaroslav

9.B | Třídní učitelka: Mgr. Eliška Dřímalová

Bartlová Ester, Bartoš Patrik, Bednaříková Lucie, Čermák Patrik, Dúbravný Martin, Frodlová Kateřina, Hnátová Klára, Chlubna Tomáš, Kaňová Amálie, Káňová Ruth, Kociánová Ivana, Kostrhúnová Tereza, Košacká Julie, Minaříková Hana, Nazarčuková Michaela, Ngoová Thi Thu Phuong, Odehnalová Linda, Omasta Tomáš, Partila Filip, Reháková Veronika, Rosochová Barbora, Sova Marek, Stibůrek Martin, Šíma Jakub, Vašková Marie, Vogel Jacob, Zvonková Edita

9.C | Třídní učitelka: Mgr. Alena Čechová

Bača Denis, Bajková Eva, Bartošíková Nikola, Gála Petr, Helešic Michal, Horáková Dominika, Hryňkiv Svjatoslav, Janků Radim, Joch David, Jůvová Jana, Kachyňová Kristýna, Klimešová Kateřina, Kubová Markéta, Kuja Libor, Litrbacká Lucie, Markovič Lukáš, Minjaríková Anna, Poláková Sabina, Prokopová Lucie, Příkazská Anna, Rajchman Lukáš, Ryšavá Lenka, Sedláčková Adéla, Svoboda Petr, Šmigurová Kristýna, Štindlová Adéla, Taláb Lukáš, Vaněček Filip, Gazizulin Ruslan

9.D | Třídní učitelka: Mgr. Helena Ondrejková

Balšínková Kateřina, Bochníčková Michaela, Božková Karolína, Dvořák Lukáš, Fait Lukáš, Galatíková Zdeňka, Huňař Jan, Janulíková Petra, Kalužíková Lucie, Kučerová Hana, Kurec Pavel, Lánik Josef, Maděřič Adam, Michlovská Adéla, Netušil Philipp, Pláteníková Nikola, Puc Jiří, Pucová Adriana, Rufer Jiří, Šmudlová Martina, Šulák Roman, Tarhaj František, Tomšejová Nikol, Tulisová Barbora, Uher Jan, Vlčková Marta, Zdražilová Ivana

Skoč na začátek stránky

Školní rok 2007/2008

9.A | Třídní učitel: Mgr. Vlastimil Fadrný

Balounová Michaela, Blahutková Dana, Darmovzal Jiří, Darmovzalová Kristýna, Grot Matěj, Hlinka Pavel, Janková Zuzana, Klimová Veronika, Kruták Tomáš, Magdonová Lucie, Machovský Petr, Nosek Jiří, Nováková Irena, Pantůčková Barbora, Popelková Barbora, Radkovič Martin, Remiášová Michaela, Sadovský Petr, Sirotka Jiří, Svoboda Marek, Šoška Filip, Tréšková Nikola, Vojáček Marek, Zonyga Tomáš, Zugárková Pavlína

9.B | Třídní učitelka: Mgr. Hana Martáková

Albrecht Adam, Billová Jana, Cigániková Simona, Hájková Kamila, Houžvová Bára, Ilečková Nikola, Jajcayová Veronika, Kašubová Alexandra, Kudlík Matěj, Linhartová Adéla, Machálková Romana, Matějíček Martin, Matušek Marcel, Mikudík Petr, Nováková Renata, Orlická Lucie, Parmová Markéta, Petrjanoš Matěj, Reichmannová Dagmar, Rotterová Aneta, Sekaninová Natálie, Slunská Šárka, Šebánková Nikola, Škrobáčková Monika, Vacenovský Jan, Válková Michaela, Viktorinová Miroslava

9.C | Třídní učitelka: Mgr. Šárka Malinkovičová

Balíková Nela, Besenyi Martin, Brantalík Lukáš, Čapka Václav, Danihelová Irena, Doláková Kristýna, Hanáček Viktor, Konečný Marek, Kubíková Sindy, Martincová Kristýna, Müller Jiří, Nováková Kateřina, Růžičková Andrea, Šebestíková Michaela, Šimková Radka, Šůstková Markéta, Teplíková Terezie, Tučková Veronika, Vavrečan Jan, Venený Marek, Vodák Jan, Vybíhal Miroslav, Zachovalová Vladimíra, Zloch Adam

9.D | Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Mrákavová

Cupalová Hana, Doležal Jakub, Drtílek Bedřich, Fabičovicová Gabriela, Forman Jakub, Fric Adam, Hlavenková Magda, Hložková Kateřina, Holešinský Tomáš, Holubová Vendula, Hrnčiříková Lucie, Kosíková Markéta, Labuda Martin, Mančík Lukáš, Pátečková Markéta, Petříková Michaela, Píšová Michaela, Sedláková Kristýna, Skuhravý František, Smolík Petr, Smutný Jakub, Spěváková Denisa, Štefanová Veronika, Šubová Sabina, Tkadlec Antonín, Vlašicová Dagmar, Zajíček Petr, Zbranková Lenka

Skoč na  začátek stránky

Školní rok 2006/2007

9.A | Třídní učitelé: Mgr. Iva Jobánková, Mgr. Petr Baránek

Brantalík Petr, Fatěna Miroslav, Herman Alexander, Hlavenka Ondřej, Jochman Tomáš, Konečný Václav, Kraicinger Petr, Lucký Jakub, Machovský František, Majerník Marko, Petřík Jaroslav, Pilarčík Roman, Vybíral Karel, Adamcová Lucie, Blažejová Barbora, Čermáková Simona, Drozdová Šárka, Gálová Blanka, Hloušková Michaela, Janulíková Barbora, Janulíková Michaela, Kamenská Nikola, Konečková Jana, Mělnická Radana, Rylichová Lucie

9.B | Třídní učitelka: Mgr. Daruše Gigerichová

Ajdari Tomáš, Holešinský Tomáš, Košičiar Michal, Marcinek Tomáš, Pavlata Josef, Smutný Filip, Stibůrek Ondřej, Stráník Radim, Šmudla Petr, Tuček David, Víša Robin, Vymyslický Filip, Záhradník Šimon, Grůzová Magda, Harťanská Barbora, Janoušková Alena, Jeřábková Markéta, Krejčí Denisa, Ouhrabková Jana, Pflegerová Zuzana, Raddová Michaela, Salajková Lucie, Školová Markéta, Třináctá Michaela, Tučková Markéta, Vozarová Barbora, Znamenáková Jana

9.C | Třídní učitel: Mgr. Jan Kocáb

Bednář Vladan, Bursík Roman, Dyba Radek, Hájek Václav, Husařík Jakub, Kravec Miroslav, Malich Martin, Maršálek Filip, Michalik Radek, Miloševský Filip, Ořeský Jaroslav, Šesták René, Tesařík Lukáš, Effenbergerová Bohdana, Ficová Martina, Holešinská Monika, Karpiaková Michaela, Kvardová Bára, Luxová Romana, Nešporová Michaela, Ruberová Klára, Sýkorová Kristýna, Teplíková Vlasta

9.D | Třídní učitelka: Mgr. Milena Petránková

Bílý Milan, Čapka Petr, Dvořák Tadeáš, Gabčo Alexander, Jurček Jaroslav, Kraicinger Lukáš, Lánik Jan, Matocha Ondřej, Melichar Michal, Pánovec Jan, Polach Marek, Racek Roman, Ujčík Václav, Zálešák Milan, Besenyiová Iveta, Čermáková Michaela, Doskočilová Barbora, Jandová Lenka, Láníková Marie, Mífková Nikola, Müllerová Erika, Peřinová Šárka, Salajková Lucie, Siláková Šárka, Sopková Adéla, Staňková Michaela, Špičáková Martina, Zemánková Lenka, Zoubková Anna Skoč na začátek stránky

Školní rok 2005/2006

9.A | třídní učitelka: Mgr. Jitka Konoflíčková

Bradávka Lukáš, Čapka Miroslav, Dřímal Zdeněk, Husovský David, Koryčánek Stanislav, Kovařík Matěj, Lánik Ludovít, Létal Luboš, Lucký Michal, Netopilík Aleš, Novotný Tomáš, Trecha Marek, Vlašic Tomáš, Hlavatá Lenka, Charvátová Jitka, Jankechová Vendula, Kertézsová Lucie, Kršková Radka, Maděřičová Agáta, Mrázová Michaela, Polachová Andrea, Přibáňová Barbara, Spurná Karolína, Svobodová Dominika, Vysloužilová Gabriela

9.B | třídní učitel: Ing. Jiří Kos

Adámek Ondřej, Bašta Jakub, Darmovzal Jan, Fišer Filip, Gorol Petr, Haša David, Jonáš Michael, Lukášek Igor, Lukášek Petr, Matys Filip, Poulíček Martin, Straka Drahomír, Svoboda Jakub, Šenkýř Michal, Švehla Jaroslav, Švrček Zbyněk, Zoubek Petr, Bořutová Kateřina, Grůzová Michaela, Hasalová Veronika, Hodonská Lucie, Hrůzová Lucie, Kasalová Nicol, Netopilová Martina, Paulíková Nicol, Slaná Nina, Šilová Lenka, Zahnášová Petra

9.C | třídní učitelka: Mgr. Věra Osišková

Adámek David, Brůček Martin, Brumovský Dominik, Cupal Tomáš, Drkal Martin, Holub Ladislav, Hrdina Filip, Jančařík Radek, Olej Otto, Ryška Martin, Strach Josef, Šulák Martin, Tetur Jakub, Valenda Jakub, Vlašic Jan, Zugar Tadeáš, Babicová Barbora, Bartošivá Veronika, Fabičovicová Lucie, Ferbarová Lucie, Filipovičová Kristýna, Grotová Natalia, Hájková Radmila, Holečková Anna, Hrušová Lucie, Julinková Jiřina, Melská Marie, Poláková Dana, Šindelářová Andrea Skoč na začátek stránky

Školní rok 2004/2005

9.A | třídní učitelka: Mgr. Iva Jobánková

Bařina Květoslav, Blažej Adam, Ciprys Pave, Diviš Radim, Ivančic Michal, Juřica Zbyněk, Mach František, Menšík Ivan, Miširec Libor, Průdek Roman, Štefka Vítězslav, Guldanová Sandra, Hemalová Tereza, Hrnčířová Radka, Klimová Monika, Malacková Aneta, Michalicová Jana, Mrázová Tereza, Natopilíková Leona, Petrlová Beáta, Přikrylová Zuzana, Stohrová Veronika, Tučková Irena, Tydlačková Michaela, Urbánková Šárka, Valášková Kateřina

9.B | třídní učitel: Mgr. Jaromír Sukup

Čujan Marek, Fic Zbyněk, Chorvát Michal, Jankovič Jakub, Kadrnka Tomáš, Kaňa Jakub, Kolář Jaroslav, Konečný Petr, Kubík Jaroslav, Líčeník Jakub, Maťák Roman, Olasz Krystian, Píštěk Tomáš, Pres Ondřej, Verbík Jakub, Zálešák Petr, Barančicová Markéta, Bayerová Lucie, Buchlerová Aneta, Hájková Lenka, Havlíková Martina, Holubová Radana, Jarabinská Naďa, Kowolowská Tereza, Michlovská Kateřina, Polášková Lenka, Spáčilová Petra, Šimková Lenka

9.C | třídní učitelka: Mgr. Eliška Dřímalová

Brumovský Pavel, Čagánek Roman, Gric Pavel, Julínek Michal, Kudlík Jakub, Líčeník Miloš, Majer Martin, Mlátilík Petr, Pavlacký Tomáš, Prkna František, Skulínek Michal, Sofka Tomáš, Zugárek Martin, Bálková Anna, Blažejová Aneta, Čížová Žaneta, Doskočilová Klára, Grebeníčková Hana, Havigerová Petra, Krupová Júlia, Krutinová Vanda, Kujová Nikola, Padalíková Lucie, Říhová Dita, Staňková Tereza, Vrábliková Alena

9.D | třídní učitelka: PaedDr. Jitka Bálková

Beránek Marek, Hakala Michal, Chromý Jan, Jurkovič Jaroslav, Liškutín Martin, Maděra Zdeněk, Páteček Martin, Přikryl Luboš, Rajchman Tomáš, Vyhnálek Oldřich, Čechová Monika, Láníková Sabina, Snopková Jitka, Škrobáčková Zuzana, Šuláková Renáta, Švarcová Petra Skoč na začátek stránky

Školní rok 2003/2004

9.A | třídní učitel: Mgr. Vlastimil Fadrný

Balajka Jan, Dvořáček Jaroslav, Fanta Igor, Filipovič Libor, Hollein Tomáš, Hoštický Jiří, Kabelky Vojtěch, Klim Michal, Konečný Tomáš, Kozáček Martin, Machovský Robert, Osička Lukáš, Osička Tomáš, Škoda Jan, Vágner Ladislav, Varga Radovan, Bienertová Iva, Cabalová Andrea, Glosová Jitka, Horníšková Barbora, Chládková Veronika, Králíková Vendula, Krátká Michaela, Krejčiříková Zuzana, Nešporová Nikol, Pavelková Soňa, Smočková Lucie, Šanderová Jana, Žďárská Jana

9.B | třídní učitelka: Mgr. Ivana Blažková

Brhel Luboš, Čagánek Martin, Duda Ondřej, Fojtl Tomáš, Helešic Jakub, Kachyňa Aleš, Kašák Pavel, Kuhn Jan, Kysel Adam, Malár Ondřej, Miklín Jakub, Miškeřík Petr, Mrkva Viktror, Petrovič Radek, Rampáček Daniel, Šaier Ondřej, Štěpánek Petr, Bárová Zuzana, Bartošicová Soňa, Fikrová Nikola, Kosíková Vladimíra, Machovská Hana, Málková Barbora, Martináková Tereza, Říhová Petra, Strýčková Markéta, Šulcová Romana, Zháňalová Nina

9.C | třídní učitelka: Mgr. Alena Čechová

Blaha Adam, Buršík Vít, Číž Tomáš, Fišer Petr, Gazdík Zdeněk, Hrabica Martin, Kadlec David, Koscelanský Martin, Kotyza Pavel, Kučera Jiří, Novotný Josef, Rudolf Jiří, Rybár Jakub, Řezáč Lukáš, Suchánek Martin, Šimek Pavel, Šrámek Jan, Tureček Radomír, Filková Magdaléna, Helešicová Petra, Hrubá Petra, Hřebačková Adriana, Láníková Renata, Líčeníková Věra, Muchová Andrea, Petrlová Eva, Škrobáčková Martina, Treštíková Taťána

9.D | třídní učitelka: Mgr. Romana Prknová

Bača Michal, Florus Michal, Honyis Mojmír, Klimovič Adam, Lysák Stanislav, Minařík Jaroslav, Pernecký Lukáš, Šuba Adam, Šulák Pavel, Vrba Zdeněk, Čeperová Kateřina, Dybová Beata, Jonášová Lucie, Koloušková Věra, Létalová Barbora, Machová Simona, Maršálková Nela, Michlovská Kristýna, Muchová Barbora, Mullerová Michaela, Ranzenhoferová Patricie, Šicnerová Radka, Štrbáková Zuzana, Tarhajová Iveta, Tučková Eva, Turčíková Markéta, Zálešáková Radka, Žilínková Kateřina Skoč na začátek stránky

Školní rok 2002/2003

9.A | třídní učitel: Mgr. Milan Klim

Buk Tibor, Čečotka Tomáš, Čechlovský Stanislav, Ivan Tomáš, Mělnický Roman, Mráz Lukáš, Muller Lukáš, Němeček Vlastimil, Podhradský Martin, Stehlík Vít, Vašek Václav, Vysloušťil Bronislav, Zelinka Petr, Fečinaninová Michala, Hakalová Simona, Janulíková Lucie, Klusková Magda, Králíková Daniela, Kvapilová Klára, Malariková Markéta, Omelková Petra, Polachová Kristina, Potočníková Romana, Sklenářová Hana, Šálková Petra, Šebánková Michaela, Vaculíková Lucie

9. B | třídní učitel: Mgr. Malinová Dagmar

Haviger Michal, Luc Jiří, Severa Luděk, Straka Richard, Jurkovičová Irena, Kolářová Eva, Kostenková Olha, Pátečková Iveta, Sejkorová Marika, Verbíková Zuzana

9.C | třídní učitel: Mgr. Osičková Věra

Burýšek Jan, Dobišar Jiří, Gergel Michal, Gric Lukáš, Janošek Filip, Kouba Jan, Kudílek Tomáš, Kycl Daniel, Lhotecký Adam, Mikeš Michal, Mutina Valtr, Nádvorník Ondřej, Svozil Martin, Štáhl Pavel, Tůma Tomáš, Urbánek Pavel, Večeřa Zdeněk, Červenáková Andrea, Feketová Michaela, Horáková Adriana, Hyclová Jana, Chorvátová Magdalena, Konečná Hana, Kříšťová Veronika, Kubíčková Kristýna, Zahnášová Dana, Zhánělová Magdaléna

9.D | třídní učitel: Mgr. Kocáb Jan

Adámek Jan, Blašťek Jan, Bohunský Marek, Boublík Pavel, Cabal Michal, Herzán Jan, Jonáš Adam, Kolář Pavel, Magula Vladimír, Mušťný Lukáš, Pres Tomáš, Říha Jakub, Slaný Marek, Smolík Michal, Šrámek Dalobor, Andrlová Iveta, Bošťková Pavlína, Dulovcová Klára, Krušinová Klára, Němcová Hana, Ruberová Silvie, Šuláková Kateřina, Tesaříková Jitka, Thonová Patricie, Valendová Kristýna, Vostatková Ivana, Vráblíková Martina, Jonáš Adam

9.E | třídní učitel: Mgr. Petránková Milena

Hrabica Jiří, Hrnčíř Petr, Kobzík Martin, Misař Miroslav, Mráz Lukáš, Němý Václav, Popovič Jan, Říha Dalibor, Šebesta Lukáš, Šoška Radim, Varaďa Petr, Vejrosta Marek, Vykoukal Radek, Zachara Ondřej, Balounová Monika, Darmovzalová Dita, Holečková Barbora, Horká Olga, Hrabalová Petra, Jakubcová Dominika, Straková Michaela, Tučková Eva, Valentová Veronika Skoč na začátek stránky

Školní rok 2001/2002

9.A | třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Radomil Baloun, Petr Čapka, Tomáš Havelka, Jiří Jílek, David Kocáb, Roman Kozáček, Jiří Kratochvíl, Jakub Lacina, Vojtěch Létal, Tomáš Mlýnek, Jiří Nekuda, Marek Ošmera, Jaroslav Pekárek, Petr Póša, Tomáš Vágner, Martin Wollmann, Martin Zdražil, Hana Abrmanová, Kateřina Bradávková, Vendula Kábrtová, Martina Križková, Jana Krušinová, Michaela Kuřilová, Romana Ořeská, Karolína Osičková, Lucie Pernecká, Michaela Slabá, Klára Šebánková, Adéla Špačková, Jitka Teturová

9.B | třídní učitel: Mgr. Jan Kocáb

Přemysl Bartoš, Filip Číž, Tomáš Halata, Miroslav Horký, František Kobzík, Jiří Kos, Martin Létal, Lukáš Motl, Jan Najman, Oldřich Navrátil, Martin Pražák, Petr Přikryl, Jiří Rathuský, Ondřej Sejkora, Jana Binková, Jitka Brumovská, Andrea Čermáková, Helena Ďuráková, Veronika Filková, Lucie Chládková, Lucie Jeřábková, Magdaléna Kalužníková, Dagmar Konrádová, Barbora Michlovská, Milada Pardíková, Petra Poulíčková, Michaela Přívozná, Alena Smutná

9.C | třídní učitelka: Mgr. Šárka Čeperová

Marek Bartoš, Jan Belás, Vladimír Čerešna, Michal Fojtíček, Vitězslav Herák, Ladislav Jabůrek, Michal Král, Roman Krčma, Robert Kycl, David Mádl, Ondřej Nepraš, Zbyněk Pálka, Adam Petrla, Milan Řezníček, Stanislav Straka, Michal Studýnka, Martin Žižlavský, Alena Cyprisová, Kamila Čapková, Lucie Frolichová, Bedřiška Hrozková, Markéta Houšťová, Veronika Juřicová, Hana Kašáková, Silvie Králová, Markéta Lhotská, Klára Mrázová, Renata Nováková, Milada Pezlarová, Petra Sedláčková, Pavla Štefúnová Skoč na začátek stránky

Školní rok 2000/2001

9. A | třídní učitelka: Mgr. Iva Jobánková

Vít Babica, David Bezděk, Zdeněk Čapka, Radim Dvořák, Tomáš Kegler, Ondřej Krátký, Dalibor Labuda, Roman Novotný, Martin Podveský, Ondřej Stanický, Zdeněk Šlancar, Miroslav Tesař, Marian Petrjánoš, František Póša, Jan Veselý, Nina Diopanová, Jarmila Hallangová, Edita Chromá, Gabriela Mahovská, Lenka Motlová, Marcela Polášková, Kateřina Solnická, Hana Štěpničková, Žaneta Štrossová, Leona Hoštická, Jindra Müllerová, Iva Seigertschmidová, Kristýna Štambacherová

9. B | třídní učitelka: Mgr. Ludmila Mrákavová

Michal Damborský, Tomáš Jandásek, Ondřej Maděryč, Petr Myslík, Martin Pekárek, Michal Rusín, Petr Taláb, Ondřej Viselka, Michal Žižlavský, Veronika Anderlová, Dana Balounová, Světlana Bernátková, Marie Helešicová, Markéta Holásková, Miroslava Hrabětová, Věra Jakubíčková, Miroslava Kocáková, Iva Machovcová, Jana Oslzlá, Veronika Předinská, Martina Rathuská, Marie Zhánělová, Petra Bílá, Lucie Košuličová, Lenka Lakosilová, Lenka Násadová, Romana Pudelková, Andrea Pukančíková

9.C | třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Jan Daněk, Jakub Gajdušek, Bedřich Gerža, Václav Hanák, Tomáš Kubíček, Tomáš Mutina, Antonín Ondráček, Pavel Pavelka, Ondřej Pochylý, Patrik Polach, Martin Tuček, Martin Vyskočil, Silvie Bartošíková, Andrea Blažková, Veronika Boublíková, Veronika Danielová, Barbora Filková, Eva Gabčová, Lucie Jančarová, Markéta Kardošová, Michaela Nemejtová, Eva Petrjánošová, Lenka Pláňavská, Sylvie Příborská, Alena Šťuková, Veronika Vališová, Lucie Vonšovská, Lenka Vostatková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1999/2000

9.A | třídní učitel: Mgr. Vlastimil Fadrný

Ondřej Božek, Petr Filip, Štěpán Helešic, Ladislav Hrbáč, Aleš Hrnčíř, Libor Kašuba, Petr Kopeček, Martin Lebloch, Bronislav Mráz, Jan Otevřel, Martin Prudil, Petr Nemejta, Vít Ohnoutka, Tomáš Ořeský, Petr Svoboda, Petra Čermáková, Veronika Darmovzalová, Adéla Hačundová, Hana Helešicová, Hana Jančálková Adéla Juřicová, Veronika Kotyzová, Jana Pavlacká, Monika Petránková, Eva Přibylová, Nora Sobolová, Darina Škodová, Lucie Zacharová

9.B | třídní učitelka: Mgr. Ivana Blažková

Stanislav Beno, Milan Blažek, Josef Dohnalík, Martin Janošek, Jakub Mráz, Jan Pfeffer, Vilém Šil, Ondřej Šulc, Radek Veselý, Ladislav Baloun, Pavel Straka, Lenka Bartošová, Dagmar Čapková, Lenka Darmovzalová, Alena Dohnalíková, Radka Hajdušková, Jana Krejčiříková, Miroslava Kučná, Lenka Kyclová, Jana Lučanová, Eva Němcová, Monika Panajotovová, Adéla Petrlová, Nina Rerková, Andrea Rylichová, Karolína Skřečková, Ivana Šlancarová, Michaela Václavská

9.C | třídní učitelka: Mgr. Alena Čechová

Zdeněk Duhonský, Lukáš Hlavenka, Roman Kalužík, Petr Kubík, Kamil Osička, Alexander Otčenášek, Lukáš Rosinec, Michal Sukup, Matěj Strach, Josef Šesták, Luděk Tesař, Lenka Baťková, Kristýna Benešová, Pavla Brumovská, Petra Brumovská, Kateřina Cyprisová, Petra Doskočilová, Zuzana Fendrichová, Iva Hermanová, Petra Kimličková, Jana Madrová, Jana Martináková, Veronika Mrláková, Zdeňka Soldánová, Eva Studýnková, Alena Tomšejová, Vendula Vlhová

9.D | třídní učitelka: Mgr. Romana Prknová

Luděk Bernátek, Dalibor Dohnal, Drahoslav Dostál, Petr Gál, Jan Horák, Václav Kutlák, Lukáš Najman, Lubomír Novák, Michal Polášek, Jiří Straka, Milan Trávník, Tomáš Trecha, Jiří Tropp, Jaroslav Tureček, Denisa Balášová, Zuzana Bařinová, Michaela Frolichová, Jitka Gaždová, Lenka Chladová, Martina Litrbacká, Zuzana Matochová, Jana Redková, Veronika Slatinská, Eva Střelcová, Petra Svozilová, Lenka Šlichtová, Marcela Uhlířová, Jana Veselá

9. E | třídní učitelka: Mgr. Dagmar Malinová

Jakub Bartolčic, Petr Bartošek, Martin Buchta, Ladislav Hofer, Lukáš Kaňa, Petr Košut, Jiří Kristýn, Miroslav Kružliak, Jan Ondrašík, Lukáš Prokop, Marcel Rathuský, Terezie Tomášková, Růžena Kujová, Simona Smočková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1998/1999

9.A | třídní učitel: Mgr. Milan Klim

Stanislav Bača, Ondřej Bartoš, Pavel Buršík, Lukáš Cvíčela, Petr Hallang, Jiří Jobánek, Tomáš Jordán, Adam Kovařík, Luděk Krátký, Pavel Motelka, Jiří Opletal, Radoslav Panajotov, Petr Pospíšil, Ondřej Šesták, Zbyněk Šulc, Miroslav Zacpal, Michaela Bezděková, Barbora Cabalová, Eva Fröhlichová, Petra Hrubá, Eliška Jablonická, Eva Kaufová, Jana Keglerová, Martina Poláková, Stanislava Teturová, Veronika Schwartzová, Kristýna Zamazalová

9.B | třídní učitelka: Mgr. Jiřina Bartošicová

Luboš Bára, Tomáš Bartaušic, Bronislav Blažek, Lukáš Borgula, David Čabla, Jan Čapka, Václav Čapka, Adam Formánek, Tomáš Herák, Jiří Lenz, Josef Lindner, Jiří Marek, Robert Melkus, Jiří Mračna, Kamil Musil, Miroslav Pardovský, Radim Slavka, Radek Srnec, Lukáš Uher, Michal Vlček, Lenka Benešová, Michaela Gergelová, Lucie Jabůrková, Iva Kozáková, Cecilie Marková, Ivana Sůkalová, Alena Škrobáčková, Dagmar Špacírová, Lucie Zugarová

9.C | třídní učitelka: Mgr. Věra Osičková

František Berger, Michal Boroš, David Buchta, František Doležal, Oldřich Hrabě, Miroslav Holánek, Jiří Kuja, Jan Nešpor, Jan Pilát, Jaroslav Pyskatý, Filip Rerko, Ondřej Schreiber, Ondřej Švarc, Josef Trecha, Zbyněk Vizner, Petr Vlasák, Jiří Vrba, Roman Výborný, Bohumila Čapková, Věra Čechová, Marcela Fojtíčková, Hana Mutinová, Veronika Sojová, Petra Vonšovská, Jaroslava Žilinčárová, Eliška Danielová, Marika Danielová, Lucie Poláková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1997/1998

9.A | třídní učitel: PaedDr. Jiří Kruták

Kamil Baránek, Petr Jordán, David Mahovský, Igor Majko, Erik Mlynařík, Vít Motelka, Jaromír Nešpor, Jan Pěček, Viktor Siegel, Miroslav Švéda, Martin Turčík, Dušan Havelka, Karel Krejčíř, Ondřej Kluska, Vojtěch Kubík, Eliška Balajková, Adriana Bartošová, Romana Bečvová, Alica Heringešová, Miroslava Jírů, Zuzana Kosová, Bronislava Kunová, Martina Křístková, Miloslava Rolinková, Táňa Rolinková, Jana Rychtaříková, Františka Urbancová, Dagmar Vaďurová, Lenka Zgarbová, Klára Strušková, Radka Darmovzalová, Martina Petrlová

9.B | třídní učitel: Mgr. Jan Kocáb

Tomáš Brumovský, Petr Dlouhý, Martin Hlavenka, Vladimír Chupík, Jakub Kadaňka, Jiří Kalužík, Petr Kavka, Antonín Malinkovič, Michal Novák, Petr Sůkal, Jakub Uher, PatrikPoláček, Ondřej Ďuriš, Petr Malinkovič, Zdeněk Srnec, Valentina Dostálová, Jana Fábinová, Petra Helešicová, Kristýna Kosková, Pavlína Ohnoutková, Jana Tichá, Lenka Janotová, Lucie Nešporová, Iva Čížová, Miroslava Hofírková

9.C | třídní učitelka: Mgr. Věra Pavlovová

Zdeněk Bazala, Adam Bílý, Michal Duhonský, Pavel Koyš, Robin Lakosil, Zdeněk Potočník, Tomáš Tetur, Jaroslav Kudlík, Josef Létal, Jan Létal, Michal Anderle, Tomáš Hrozek, Stanislav Jančálek, Jaroslav Pyskatý, Iva Bartošková, Veronika Bartošová, Miroslava Bláhová, Jana Frýželková, Karla Grossmanová, Lucie Mutinová, Michaela Mutinová, Lada Rybová, Milada Zhánělová, Jitka Zimolková, Jitka Škrabalová, Zuzana Javorská, Jitka Srholcová, Markéta Hrabětová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1996/1997

9.A | třídní učitelka: Mgr. Iva Jobánková

Martin Gigerich, Petr Hajný, Marek Husařík, Rostislav Hycl, Martin Majko, Tomáš Neliba, Stanislav Šureček, Petr Uher, Lukáš Baránek, Michal Giláni, Roman Tesař, Ferdinand Vrúbel, Ondřej Vojtek, William Pravda, Petr Dvořáček, Zdeněk Hrubý, Zdeněk Fabičovic, Petra Fialová, Lenka Chrobáková, Lenka Julínková, Lenka Kolínková, Veronika Kuřilová, Jana Leblochová, Jana Lucká, Tereza Pekárková, Kristýna Předinská, Lenka Trávníčková, Iveta Kollátorová, Zora Škrabalová, Veronika Otevřelová

9.B | třídní učitelka: Mgr. Milena Petránková

Bugyi Tibor, Hlavenka Martin, Chmela Radek, Jankovič Radek, Jatel Stanislav, Kumpošt Lukáš, Kycl Zbyněk, Melkus Ondřej, Mráka Tomáš, Nešpor Josef, Pardovský Vít, Rosinec Zbyněk, Řačák Filip, Řezáč Zdeněk, Sikora Otakar, Sirka Petr, Smolík Marek, Strejc Richard, Šlancar Milan, Černá Zdeňka, Hlavačková Veronika, Kaňová Jitka, Křížová Michaela, Martincová Anna, Pašková Hana, Popovičová Helena, Slunská Lenka, Vaculíková Lenka, Zamazalová Jitka

9.C | třídní učitelka: Mgr. Ludmila Mrákavová

Tomáš Brumovský, Radim Buchta, Tomáš Helešic, Martin Mihalík, Jan Otčenášek, Tomáš Petránek, Zdeněk Polák, Petr Seigertschmid, Lubomír Varga, Vítězslav Vejrosta, Lukáš Vlasák, Mirek Zvědělík, Ondřej Malina, Jakub Zachariáš, Petr Ciprys, Přemysl Uher, Iva Chmelová, Vlasta Chrudinová, Zuzana Jablonická, Lucie Janošková, Jana Kašníková, Jitka Machovská, Ivana Mlezivová, Jana Němcová, Lucie Šuldesová, Iva Tučková, Tamara Blažejová, Martina Hluchá Skoč na začátek stránky

Školní rok 1995/1996

8.D | třídní učitelka: Mgr. Danuše Fialová

Marek Herák, Lukáš Jakubčík, Přemysl Janda, Milan Martinák, David Průdek, Michal Surovík, Petr Svoboda, Erik Janík, Jana Hrdinová, Adéla Jablonická, Silvie Košutová, Jana Laubová, Edita Mrákavová, Jana Pěčková, Lucie Reháková, Iva Tučková, Hana Vlašicová, Zuzana Vrúbelová,Alena Bravencová, Gabriela Kuřilová, Marie Hájková

9.A | třídní učitelka: Zdeňka Bulíčková

Miroslav Blažej, Tomáš Helešic, Dušan Jilčík, Tomáš Kleiber, Jan Kodl, Štěpán Ličeník, Petr Sedláček, Martin Šrahulek, Lubor Zapletal, Kateřina Pížová, Petra Teturová, Lucie Tothová, Eliška Rusínová, Lenka Sýkorová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1994/1995

8.A | třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Jaromír Abrman, Vít Derganz, Zdeněk Ďuriš, Ivo Jeřeba, Martin Hlavatý, Petr Hýbl, David Karlín, Martin Kovařík, Tomáš Kudlík, Pavel Krátký, Jan Musil, Martin Michl, Martin Pospíšil, Tomáš Pulkrábek, Filip Šenekl, Miroslav Tesařík, Jiří Tichý, Jan Varmuža, Tomáš Vlček, Josef Zdvořilý, Jaroslav Zonyga

8.B | třídní učitelka: Mgr. Zdeňka Doležalová

Michal Damborský, Kamil Král, Jan Križko, Lukáš Martínek, Tomáš Martínek, Pavel Maťák, Zbyněk Nešpor, Aleš Suchánek, Jiří Šilar, Ondřej Koláček, Jitka Bazalová, Emílie Dostálová, Hana Hebronová, Tamara Jahnová, Markéta Kocábová, Lenka Krejčiříková, Gabriela Kunová, Lenka Semorádová

8.C | třídní učitel: Mgr. Vlastimil Fadrný

Drahoslav Barták, Lukáš Bartoň, Radim Bílý, Miroslav Blažej, Richard Blažej, Martin Daněk, Ondřej Goldman, Michal Chromek, Rostislav Kaňa, Ondřej Krajíček, Kamil Mašek, Michal Pojeta, Martin Sůkal, Robert Vaculík, Jarmila Dunková, Božena Hrabalová, Kristýna Kolegarová, Lenka Křístková, Michaela Lašková, Gabriela Marková, Lenka Melská, Kateřina Otáhalová, Vladěna Předinská, Zuzana Trčková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1993/1994

8.A | třídní učitel: Mgr. Milan Klim

Evžen Dostál, Radim Hanák, Miroslav Hlaváč, Michal Klimovič, Pavel Kun, Tomáš Letavka, Tomáš Macoun, Jan Mauks, Petr Osička, Dušan Růžička, Zbyněk Řehůřek, Robert Stavinoha, Vlastislav Šlichta, Jaroslav Tlustý, Pavel Uher, Radek Uhlíř, Lubor Zapletal, Jaroslava Bučková, Kateřina Buťová, Ludmila Dohnalová, Marie Hájková, Jana Hodačová, Eva Horáková, Petra Kratochvílová, Svatava Huťová, Květa Pernecká, Nikol Reháková, Hana Richterová, Lucie Tothová, Eliška Vaculíková, Martina Vrúbelová

8.B | třídní učitelka: Mgr. Jiřina Bartošicová

Radek Bartaušic, Radek Doležal, Miroslav Fanta, Boris Koníček, Jiří Krabička, Martin Kršňák, Petr Kubík, Jiří Melkus, Martin Michna, Stanislav Mlýnek, Václav Nečesal, Martin Remeš, Petr Slezák, Stanislav Slezák, Tomáš Srholec, Roman Studenka. Zdeněk Šoupal, Alexander Šeremet, Štěpán Uhlík, Lukáš Zoder, Libor Buršík, Radek Hoštický, Alois Nešpor, Martin Nešpor

8.C | třídní učitelka: Mgr. Dagmar Malinová

Petr Beránek, Michal Korčák, Přemysl Král, Miroslav Pavka, Miroslav Veselský, Čestmír Foukal, Petr Nešpor, Josef Bečkovský, Petr Čech, Mojmír Jandora, Martin Paulík, Ludmila Nešporová, Veronika Rolníková, Jana Trechová, Jana Miklíková

8.D | třídní učitelka: Mgr. Alena Čechová

Tomáš Bachman, Jaroslav Esterka, Lukáš Hřibňák, Otto Koloušek, Jaroslav Kříž, Aleš Kudlík, Milan Mleziva, Pavel Nožička, Josef Srholec, Tomáš Bílý, Jan Mikeš, Miroslav Nešpor, Martin Šrahulek, Jiří Žídek, Ivan Jakubčík, Novak Novakovič, Tomáš Helešic, Radek Hoštický, Hana Ferbarová, Eliška Humplíková, Hana Jančálková, Lucie Ondrašíková, Markéta Otáhalová, Kateřina Svobodová, Lenka Sýkorová, Zuzana Volejníková, Alexandra Fialová, Vladimíra Nešporová, Andrea Kosíková, Jana Létalová, Kateřina Pížová

9.A | třídní učitelka: Mgr. Milena Petránková

Milan Bureš, Marcel Gajdár, Roman Konšel, Ivan Zobač, Pavel Šimek, Simona Beranová, Martina Blaščáková, Petra Buršíková, Iveta Fabičovicová, Martina Fabičovicová, Zlatuše Chromková, Kateřina Králová, Marcela Matějíčková, Vladimíra Obalová, Kamila Osiková, Iveta Oslzlá, Žaneta Poláková, Lucie Prajková, Michaela Srholcová, Jana Suchánková, Marcela Šáchová, Veronika Šlancarová, Miluše Trechová, Edita Trensingerová, Romana Turečková, Renata Zimová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1992/1993

8.A | učitel: PaedDr. Jiří Kruták

Miloš Buchta, Petr Hrůza, Josef Ivančic, Lukáš Makovec, Dušan Melichar, Vít Michalovič, Filip Mrlák, Jiří Neliba, Petr Netopil, Zbyněk Rác, Petr Ryšánek, Libor Sadílek, Petr Szabó, Vladimír Trumpeš, Lucie Baránková, Martina Darmovzalová, Dana Divoká, Irena Gardášová, Lada Kneslová, Marcela Kovaříková, Dagmar Nešporová, Jana Svobodová, Martina Trojková, Eva Tučková, Dagmar Veselá, Ivana Vítová, Jindra Zonygová

8.B | třídní učitelka: Jarmila Buchtová

Zdeněk Balga, Michal Bednář, Zdeněk Bouchner, Štěpán Čepera, Andrej Hanák, Bohdan Hyčka, Vladimír Janečka, Petr Košulic, Roman Melichar, Petr Mužík, Zdeněk Nešpor, Miroslav Paulík, Michal Petrák, Michal Posák, Milan Pospíšil, Richard Schweitzer, Robert Slezák, Lukáš Studenka, Miroslav Šprtel, Zdeněk Štěpánek, Lukáš Švenda, Robert Veselský, Radoslav Zvonek, Radim Žďárský

8.C | třídní učitelka: Mgr. Milena Petránková

Pavel Baránek, Ondřej Humplík, Jaroslav Hübl, Rostislav Klč, Roman Konšel, Jan Mihalík, Vilém Mrva, Bohumil Pražák, Petra Buršíková, Ivana Dočekalová, Bohumila Foretníková, Michaela Hovězáková, Soňa Kopuncová, Andrea Kosíková, Soňa Křížová, Radka Modlitbová, Eva Mrázová, Iva Nešporová, Pavlína Ondrovčíková, Pavla Předinská, Magda Ratajská, Kateřina Siklenková, Barbara Stachoviczová, Jana Surovíková, Edita Trensingerová, Eva Vyskočilová

8.D | třídní učitelka: Mgr. Dagmar Malinová

Bureš Petr, Frisa Radek, Gabčo Jan, Hajný Antonín, Huťa Zbyněk, Chytil Tomáš, Jandora Mojmír, Kouba Petr, Lakosil Petr, Nešpor Zdeněk, Vachek Marian, Volejník Jan, Zapletal Martin, Blaščáková Martina, Hrubá Martina, Ivančicová Renata, Kopečková Jitka, Králová Kateřina, Marková Magdaléna, Poppová Žaneta, Skládalová Dagmar, Šulavová Iveta, Tichá Vladimíra, Trávníková Miluše, Trechová Miluše, Zachovalová Jarmila

8.E | třídní učitelka: Mgr. Věra Pavlovová

Květoslav Barták, Roman Bartoš, Josef Bečkovský, Milan Bureš, Petr Čech, Ludvík Daniel, Marcel Gajdár, Miroslav Hebron, Michal Ivančic, Miroslav Kolínek, Jindřich Matějíček, Oldřich Silný, Radoslav Staš, Jaroslav Škrabala,Osman Mrkaljevič, Lucie Čablová, Pavlína Drábková, Jana Hříbková, Ida Jandová, Marcela Matějíčková, Alena Němcová, Kamila Osiková, Iveta Oslzlá, Lucie Prajková, Michaela Srholcová, Marcela Šachová

8.F | třídní učitelka: Naděžda Procházková

Roman Alinče, Miroslav Bernát, Petr Čapka, Michal Čech, Jaroslav Čížek, Jiří Falta, Josef Göndör, Břetislav Hnátek, Jaroslav Horký, Martin Konečný, Vojtěch Martinec, Tomáš Mikeš, Miroslav Němetz, Petr Paulík, Petr Portl, Patrik Wunsch, Kamila Hnátková, Zlatuše Chromková, Blanka Ivančicová, Lenka Kovaříková, Sylva Maňásková, Petra Mrákavová, Růžena Novotná, Žaneta Poláková, Monika Sýkorová

9.A | třídní učitelka: Mgr. Ludmila Mrákavová

Petr Baránek, Petr Bezucký, Karel Doležal, Ivan Dvořák, Milan Foukal, Radek Knotek, David Kovařík, Pavel Mikyska, David Mlátilík, Lukáš Nešpor, Jan Osička, Miroslav Pekárek, Martin Píža, Dušan Sklenář, Richard Struška, Dalimil Šváb, Martina Bartošová, Gabriela Bednářová, Petra Daňková, Sabina Goldhammerová, Dagmar Hanušová, Sylva Horňáková, Gabriela Lošáková, Renata Manková, Ilona Nekudová, Lenka Novotná, Kateřina Osičková, Věra Štěpničková, Karla Tomášková, Lenka Vlašicová, Andrea Vorálková, Blanka Bartošová, Kristina Dostálová, Renata Ivanová, Marcela Jahnová, Simona Muchová, Jana Novotná, Žaneta Osičková, Monika Předinská, Martina Skalková, Roberta Švachová, Lenka Úlehlová, Jiřina Urbancová, Ladislava Viznerová, Jana Vymyslická, Silvie Zhánělová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1991/1992

8.A | třídní učitelka: Mgr. Ludmila Mrákavová

Baránek Petr, Bezucký Petr, Doležal Karel, Dvořák Ivan, Knotek Radek, Kovařík David, Mikyska Pavel, Mlátilík David, Nešpor Lukáš, Osička Jan, Pekárek Miroslav, Píža Martin, Sklenář Dušan, Struška Richard, Šváb Dalimil, Bartoová Martina, Bednářová Gabriela, Daňková Petra, Hanušová Dagmar, Horňáková Sylva, Lošáková Gabriela, Manková Renata, Nekudová Ilona, Novotná Lenka, Osičková Kateřina, Štěpničková Věra, Tomášková Karla, Vlašicová Lenka

8.B | třídní učitelka: Mgr. Iva Jobánková

Bohumil Balga, Jan Bartoš, Michal Cibulka, Karel Divoký, Roman Doležal, Michal Filipi, Michal Gajdušek, Michal Huspenina, Marek Javůrek, Roman Kilián, Jan Kopřiva, Miroslav Kovač, Petr Krejza, Libor Lakosil, Martin Malinkovič, Marek Mrva, Bronislav Navrátil, Jaroslav Ondruš, David Prokop, Radim Slezák, Michal Strachoň, Karel Šenk, Zbyněk Trčka, Lukáš Václavovič, Pavel Zajíček

8.C | třídní učitelka: Mgr. Miluše Veverková

Adam Dvořáček, Robert Fiala, Jarmil Goldman, Štěpán Hrůza, Michal Janoušek, Michal Mauks, Petr Měřínský, Tomáš Podrazil, Petr Smoček, Tomáš Trensinger, Jaroslav Vráblík, Lucie Buryšková, Pavla Dohnalová, Magdalena Jarešová, Aneta Kalická, Bohumila Kalvodová, Zdeňka Klenovcová, Anna Macháčková, Simona Muchová, Hana Nováková, Jana Novotná, Kamila Předinská, Martina Sadílková, Jiřina Urbancová

8.D | třídní učitelka: Mgr. Dagmar Malinová

Robert Černý, Miloslav Dvořák, Dušan Gregorička, Dušan Kouřil, Karel Michl, Marek Mikulič, Petr Myslík, Bronislav Pevner, František Škrobáček, Iveta Alinčová, Kateřina Červenková, Soňa Korčáková, Žaneta Osičková, Gabriela Silná, Jitka Šedková, Roberta Švachová, Silva Zhánělová

8.E | třídní učitelka: Mgr. Jiřina Bartošicová

Petr Helešic, Michal Hřebík, Jiří Hubálek, Jan Chaluš, Jan Korčák, Roman Kurial, Petr Myslík, Radek Skuhravec, František Škrobáček, Marcel Veselský, Ondřej Zháněl, Blanka Bartošová, Miroslava Dvořáková, Marcela Hejmalová, Gabriela Helešicová, Renata Ivanová, Marcela Jahnová, Dagmar Láníčková, Petra Nešporová, Gabriela Pivoňková, Monika Předinská, Blanka Řehánková, Gabriela Šťuková, Lucie Tomková, Ladislava Viznerová, Marie Zajacová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1990/1991

8.A | třídní učitelka: Mgr. Iva Jobánková

Dušan Baránek, Tomáš Havelka, Miloš Jekl, Pavel Jurkovič, Vladimír Knoflíček, Miroslav Kopunec, Tomáš Matula, Martin Michalovič, Jiří Nekoranec, Libor Peřina, David Remeš, Karel Salajka, Marek Šoška, Petr Šulava, Martin Tuček, Jaroslav Vlašic, Leona Bartolšicová, Lucie Brandalíková, Zuzana Hlavatá, Petra Chalupková, Dagmar Kadlecová, Dagmar Malinková, Veronika Mazánková, Zuzana Mlčoušková, Renata Orságová, Naděžda Sklenářová, Veronika Špilmanová, Pavla Vališová, Zdeňka Veselá

8.B | třídní učitelka: Mgr. Daruše Gigerichová

Libor Bartošík, Petr Gajdušek, Miroslav Kovařík, Jaroslav Lošák, Libor Martínek, Jiří Nešpor, Petr Svoboda, Richard Svozil, Radoslav Škapa, Robert Vykoukal, Šárka Balgová, Veronika Bartochová, Martina Bublíková, Libuše Fröhlichová, Adriana Hollóová, Martina Josífková, Lenka Kalická, Zdeňka Křečková, Miroslava Mišková, Eva Mrvová, Gabriela Muchová, Jana Příkazská, Martina Rogožanová, Jana Sadílková, Petra Sobotková, Radana Šebková, Ilona Škrobáčková, Martina Škrobáčková, Petra Uhrová, Lenka Zikmundová

8.C | učitelka: Soňa Hýžová

Dalimil Čech, Pavel Čech, Petr Halady, Radovan Kaděra, Miroslav Koloušek, Miroslav Skuhravý, Radek Válek, Iva Bačová, Jana Bobrzyková, Věra Burianová, Markéta Čechová, Ivana Dočkalová, Renata Doležalová, Emílie Dujsíková, Gabriela Grossmanová, Olga Havlíková, Kateřina Havlová, Monika Hüblová, Kamila Janečková, Veronika Kosová, Ludmila Koubová, Adriana Letavková, Šárka Mrázová, Kristýna Prajková, Jana Sedláková, Věra Svačinová, Ivana Šaleová, Šárka Tichá, Jitka Valecká

8.D | učitelka: Mgr. Zdeňka Doležalová

Rostislav Bernát, Tomáš Cibulka, Petr Čumalo, David Helešic, Marek Klimovič, Patrik Kovařík, Petr Lucký, Jiří Mělnický, Jaromír Mikyska, Michal Novotný, Martin Surman, Zdeněk Tetur, Radim Zobač, Jarmila Bečkovská, Petra Čechová, Eva Darmovzalová, Erika Drábková, Marcela Dvořáčková, Martina Fialová, Marcela Hlavatá, Alena Hoferová, Lucie Kaňová, Lenka Kalužíková, Jitka Košuličová, Kateřina Kučerová, Markéta Peková, Jana Ryšánková, Šárka Surovíková, Lenka Šnoriková, Denisa Uhrová, Lenka Zuzaňáková

8.E | třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Čeněk Baláš, Petr Bohun, Marcel Duchoň, Milan Hnátek, Pavel Hykl, Bronislav Chovanec, Josef Lakosil, Vojtěch Lencse, Miroslav Maněk, Martin Nešpor, Daniel Schreiber, Lubomír Suchyňa, Marek Wunsch, Světlana Barkociová, Iveta Možná, Michaela Tučková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1989/1990

8.A | třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Pavel Bačík, Radim Cypris, Radim Eliáš, Vlastimil Fabikovič, Jakub Gergel, Martin Jahn, Jakub Kaufman, Roman Otáhal, Rudolf Pektor, Tomáš Petrovič, Lukáš Pláteník, Petr Pospíšil, Antonín Přibil, Roman Ratajský, Zdeněk Šácha, Vladimír Tesař, Hynek Zugar, Zuzana Ertlová, Alena Hanelová, Pavla Kaňová, Petra Klimovičová, Petra Křenková, Monika Orságová, Lenka Partyková, Iva Pavlovová, Andrea Rattayová, Alena Sasínová, Marta Sedláčková, Kateřina Střelská, Andrea Vaculíková

8.B | třídní učitelka: Anna Škapová

Andrej Blažčák, Marek Göndör, Martin Kocáb, Roman Kouřil, Tomáš Laub, Tomáš Němeček, Radek Pardovský, Jiří Pešan, Josef Polák, Milan Šedek, Jiří Uher, Pavel Veselý, Rostislav Zbranek, Petr Žídek, Leoš Posák, Michaela Blahošová, Simona Bravená, Markéta Flíborová, Marcela Hubálková, Kamila Jarešová, Jaroslava Kopečková, Jitka Krystiánová, Miroslava Kulíšková, Bronislava Němcová, Drahomíra Rampáčková, Martina Salajková, Kamila Smutná, Monika Valášková

8.C | třídní učitelka: Mgr. Věra Osičková

Jan Bachman, Karel Berka, Zbyněk Černý, Vlastimil Duchoň, Michal Hromada, Petr Král, Karel Kříž, Petr Láníček, Petr Lukášek, Luděk Stohanzl, Jan Tetur, Petr Urbánek , Kamil Šarközy, Kamila Bartochová, Hana Buchetková, Monika Červenková, Vendula Foukalová, Anna Gregoričková, Markéta Hermanová, Gabriela Kudelňáková, Veronika Matušková, Alena Podrazilová, Jana Říhová, Jana Slámová, Helena Štěpničková, Kateřina Štětinová, Ilona Vavřincová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1988/1989

8.A | třídní učitelka: Jarmila Buchtová

Zdeněk Doležal, Jiří Florus, Dalibor Hamada Svatopluk Hrabal, Vladimír Koyš, Pavel Malinkovič, Martin Mičuda, Tomáš Procházka, Kamil Růžička, Petr Sikora, Tomáš Strachoň, Petr Šálek, Stanislav Škapa, Markéta Čablová, Andrea Černá, Radmila Foretníková, Eliška Fröhlichová, Ludmila Havelková, Jana Hrabalová, Lenka Idesová, Markéta Jeklová, Silvie Klimešová, Kateřina Konečná, Petra Kuklová, Renata Melská, Jitka Nešporová, Andrea Předinská, Karin Szalaiová, Andrea Šuldesová, Vendula Tesařová, Alena Vaďurová, Markéta Vaňková, Andrea Veselá, KateřinaVodáková

8.B | třídní učitelka: Naděžda Procházková

František Bartoš, Michal Berka, Vlastimil Bezděk, David Bobrzyk, Radek Boháč, Bohdan Fikr, Tomáš Frýdek, Jaromír Grůza, Petr Hrubý, Stanislav Kapusta, Marek Langr, Libor Minařík, Jaroslav Navrátil, Luděk Nešpor, Martin Otrhalík, Martin Příkazský, Jaroslav Typlt, Martin Zajac, Lenka Bartáková, Romana Bojanovská, Martina Bučková, Marcela Dunková, Žaneta Gorolová, Vladimíra Huspeninová, Marcela Leissová, Lenka Maňková, Julie Slezáčková, Renata Štěpničková, Olga Vadasová, Zdeňka Vráblíková, Julia Zemanová

8.C | třídní učitelka: Mgr. Milena Petránková

Ivan Bačkora, Jiří Entl, Jiří Herzán, Pavel Horník, Pavel Kašník, Jiří Kremeň, Karel Liton, Robert Myslík, Marek Odehnal, Karel Prášil, Rudolf Procházka, Richard Prokeš, Jiří Rafaj, Martin Svoboda, Tomáš Stejskal, Richard Šebesta, Petr Šedivý, Pavel Uher, Dita Bartolšicová, Lenka Buršíková, Zdeňka Hermanová, Kamila Hrušecká, Lucie Jandová, Zuzana Kurzová, Lenka Muchová, Martina Navrátilová, Markéta Petráková, Petra Prokešová, Radana Smočková, Zuzana Šebková, Petra Válková, Lenka Wágnerová

8.D | třídní učitelka: Mgr. Danuše Fialová

Marek Bernátek, Martin Brhel, Miroslav Čech, Pavel Forman, Miroslav Frýdek, Milan Hoštický, Radoslav Hrázský, Dušan Kubík, Jindřich Litrbacký, Petr Michalovský, Hynek Mračna, Milan Mračna, David Rak, Pavel Trecha, Viktor Večera, Radek Vizner, Jiří Vrbas, Šárka Bezucká, Monika Blažková, Denisa Hollóová, Eva Latosinská, Zita Picková, Irena Reháková, Ludmila Tomašovičová, Andrea Verbíková, Leona Vrbasová, Lucie Zelinková

8.E | třídní učitelka: Mgr. Věra Pavlovová

Vojtěch Bartoš, Přemysl Drnovský, René Grigliak, Jaroslav Hlavatý, Roman Holešínský, Rudolf Hrdina, Radim Juřena, David Kočík, Vít Martinec, Milan Naniaš, Marek Obdržálek, Jan Rybníkář, Josef Svačina, Hynek Zugar, Romana Bartošová, Martina Ivančicová, Lenka Jelínková, Radka Kikinová, Vlasta Kopečková, Kamila Košťálová, Miroslava Matějíčková, Eva Střeštíková, Andrea Stulíková, Hana Trefilíková, Anežka Vaňková, Zdenka Vlašicová, Eva Žúdelíková

8.F | třídní učitelka: Aranka Flachbartová

Zdeněk Dvořáček, Jiří Gigerich, Radim Girgaš, Ivo Helešic, Tomáš Hnátek, Emil Horčička, Jan Ivančic, Robert Kos, Ivo Krevňák, Vladimír Pálka, Pavel Polách, Karel Svoboda, Petr Urubčík, Jiří Vojtek, Radek Zabloudil, Lubomír Zvonek, Jana Darmovzalová, Petra Holobrádková, Petra Ivančicová, Alena Jaborníková, Miroslava Janošková, Olga Jiráková, Silvie Králová, Dagmar Kurialová, Helena Matulová, Soňa Milanovová, Gabriela Rabušicová, Nicol Uhrová, Vladimíra Zhánělová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1987/1988

8.A | třídní učitel: Jiří Pavlov

Aleš Bartolšic, Jiří Bělík, Tomáš Čoma, Jiří Horčička, Jiří Hykl, Martin Ivančic, Robert Janík, Jiří Karpiak, Antonín Kalčík, Josef Křenek, Martin Kudláček, Petr Lašek, Roman Mazánek, Zbyněk Morc, Radek Pincel, Jiří Tůma, David Urbánek, Radek Vlašic, Bronislav Vymyslický, David Vymyslický, Richard Vymyslický, Rostislav Zemánek, Gabriela Andová, Monika Bartalová, Pavlína Brachňáková, Ivana Eliášová, Marcela Esterková, Petra Janelová, Hana Kordiovská, Markéta Matušková, Dana Pospíšilová, Liběna Remiášová, B Bohdana Richterová, Hana Šálková, Dagmar Škrobáčková

8.B | třídní učitelka: Anna Hřebačková

Václav Bachman, Zdeněk Bartošík, Jiří Čabla, Jiří Čapka, Jan Čermák, Adam Dolák, Miroslav Effenberger, Jiří Fabičovic, David Foukal, Alois Hrubý, Richard Hrubý, Kamil Jaeger, Jiří Konšel, Rudolf Kubinák, Radek Maněk, Václav Mikulica, Michal Mráka, Petr Osička, Petr Paška, Karel Prášil, Alfréd Souček, Jiří Urbánek, Marek Zvědelík, Martina Brantová, Eva Čamlíková, Karin Drobiličová, Martina Ferbarová, Lenka Hlaváčková, Silvie Jaegerová, Marcela Knotková, Radka Lukášková, Drahomíra Strouhalová, Veronika Volfová

8.C | třídní učitelka: Milada Šestáková

Roman Barták, Pavel Bezucký, Eduard Dvoriak, Zbyněk Flíbor, Jaroslav Chrobák, Ivan Kloboučník, Jaroslav Koníček, Petr Krawczyk, Břetislav Kubík, Michal Kylián, Marek Mikulášek, Roman Minařík, Radek Nešpor, Zdeněk Osička, Petr Pěček, Antonín Prokeš, Jan Rafaj, Jiří Rejna, Petr Syrovátka, Dušan Valenta, Petra Buršíková, Radana Effenbergerová, Klára Fikerová, Dagmar Husáková, Alice Kaňová, Dana Kordová, Lenka, Machaiová, Jana Mlejnková, Daniela Petrovičová, Jitka Podrazilová, Kristina Průšová, Marie Rehortová, Irena Slezáčková, Kateřina Šuláková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1986/1987

8.A | třídní učitelka: Mgr. Daruše Gigerichová

Otakar Bačkora, Jan Čápek, Bohdan Husák, Václav Juras, Tomáš Kaňa, Ota Kejla, Jiří Knejzlík, Vladan Macoun, Zdeněk Machač, Jindřich Nešpor, Radek Polášek, Petr Sedlák, Václav Šálek, Marek Šudrla, Lumír Tureček, Aleš Veverka, Jan Vlašic, Drahomíra Baránková, Veronika Baránková, Leona Bravená, Renata Fabičovicová, Jana Frisová, Monika Frýdková, Milena Korduliaková, Jana Pešlová, Zdislava Rebendová, Leona Slezáčková, Jana Teplíková, Bohumila Tesaříková, Michaela Tesaříková, Martina Večeřová, Hana Vlašicová

8.B | třídní učitelka: Mgr. Zdenka Doležalová

Josef Bartoš, Pavel Breu, Petr Čamlík, Petr Frýdek, Michal Hejmala, Petr Kašník, Jan Kreček, Petr Machovský, Zdeněk Němec, Jan Nezval, Radek Osička, Petr Polášek, Zbyněk Smutný, Luboš Strapina, Jiří Suchánek, Bronislav Valachovič, Jan Vlašic, Andrea Buryšková, Milena Čeperová, Ilona Černá, Ivana Fialová, Zdenka Kubináková, Jana Kurková, Kristina Martinková, Jana Pešanová, Libuše Poláková, Dana Procházková, Alena Šebestová, Miluše Teturová, Jiřina Tomášková, Markéta Uhlířová, Martina Vadasová, Denisa Valíčková

8.C | třídní učitelka: Soňa Hýžová

Martin Bárta, Radek Bohunský, Martin Havlík, Ivo Hron, Emil Jurkovič, Jaroslav Kachyňa, Jaroslav Kučera, Roman Menšík, Luděk Nešpor, René Pardovský, Jiří Purer, Zdeněk Rozmahel, Petr Ruber, Emil Stohanzel, Radek Škrobáček, Tomáš Trávník, Libor Tuček, David Uher, Štěpán Vodák, David Zbranek, Romana Kaňová, Martina Lošáková, Martina Lukešová, Irena Mlejnková, Lenka Mračnová, Jana Partschová, Gabriela Pektorová, Tamara Picková, Petra Pravdová, Jana Tomková, Simona Vavřincová, Dobromila Zlámalová, Hana Žardecká

8.D | třídní učitelka: Mgr. Miluše Veverková

Libor Bukovský, Václav Darmovzal, Lukáš Fadrný, Eduard Havlík, Jaroslav Kaňa, Martin Klim, Václav Martinec, Lukáš Nešpor, Robert Kouřil, Pavel Podroužek, Petr Polách, Martin Procházka, Petr Sedláček, Stanislav Studený, Karel Zabloudil, Lubor Zápeca, Kamil Zugar, Dobromila Čermáková, Věra Dufková, Martina Horká, Jana Ivančicová, Marcela Jančálková, Lenka Juřenová, Olga Kelemenová, Jana Korolová, Hana Latosinská, Eva Nešporová, Alena Osičková, Jaroslava Piškulová, Sabina Růžičková, Petra Sedláková, Jolana Strýčková, Lenka Suchyňová, Veronika Valášková, Martina Vrbasová

8.E | třídní učitelka: Ludmila Geršlová

René Baláš, František Čech, Jaroslav Dvořáček, Jaroslav Holobrádek, Ladislav Kaňa, Radek Kolaja, Zbyněk Křivánek, Filip Kudlík, Marek Otrhalík, František Pálka, František Polach, Michal Poláček, Radek Präzens, Marcel Ratajský, Petr Rattay, Petr Šnorich, Stanislav Uhrmacher, Rudolf Vaněk, Marek Zháňěl, Zdeněk Žúdelík, Dagmar Bendlová, Sylva Harapátová, Vlasta Hüblová, Martina Klánová, Věra Koyšová, Dagmar Lukášková, Romana Obdržálková, Barbora Pavlacká, Lenka Řeháčková, Dana Straková, Dagmar Tichá, Lenka Urbánková, Renata Veverková, Gabriela Vykydalová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1985/1986

8.A | třídní učitelka Anna Škapová

Richard Adamec, Jiří Bartaušic, Jiří Bobek, Petr Dvoriak, Petr Hlavenka, Jiří Hubáček, Jiří Chromek, Pavel Kašuba, Martin Krystian, Zdeněk Lucký, Zdeněk Masařík, Pavel Mendl, Stanislav Poláček, Svatopluk Šedivý, Ctibor Šil, Vítězslav Štefka, Stanislav Vaculík, Stanislav Zrůna, Lenka Baránková, Iva Bělíková, Andrea Bystřická, Jaroslava Florusová, Dagmar Frýdková, Libuše Hlaváčková, Alena Kišová, Ivana Knotková, Ivona Kocábová, Miluše Leissová, Dana Mackovčínová, Štěpánka Mauričová, Hana Naniášová, Eva Remiášová, Miroslava Tichá, Romana Vaculíková, Leona Vaňková, Jana Zemčíková

8.B | třídní učitelka: Mgr. Miluše Veverková

Petr Bezděk, Dalibor Dimitrov, Ján Dunka, Miroslav Fikes, Jiří Horník, Radek Horňák, Petr Kostka, David Kurz, Petr Mahovský, Alexandr Makai, Zdeněk Melski, Petr Měchura, Radek Měchura, Pavel Měřínský, Břetislav Sláma, Zdeněk Večeřa, Igor Zvonek, Ivana Bartušková, Světlana Čermáková, Marcela Černá, Ludmila Čomová, Bronislava Harnušková, Veronika Hodonská, Renata Jančarová, Jana Kapustová, Ludmila Kopečková, Zuzana Kotrbancová, Jana Křapková, Ivana Misařová, Petra Mišková, Hana Pojetová, Dagmar Soukupová, Vladana Šedá, Jana Válková, Jana Vymyslická, Helena Zajacová

8.C | třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Bronislav Antosch, Otto Bartolšic, Václav Bohatý, Milan Dunka, Bohdan Effenberger, Robert Fiala, Patrik Fikr, Roman Forman, David Korda, Pavel Kozák, Vojtěch Mikulič, Pavel Mádle, Vladimír Mráka, Vladimír Nakvasil, Marián Pincel, Petr Valášek, Tibor Varga, Libuše Barnetová, Jindřiška Bártová, Sylvie Fabikovičová, Jana Friedlová, Jitka Chvátalová, Kamila Knotová, Zuzana Konečná, Gusta Kučerová, Iveta Kučerová, Andrea Němečková, Helena Polášková, Bohdana Rozmahelová, Pavlína Sedlmayerová, Lenka Skybová, Kateřina Syrovátková, Jana Šebková, Gabriela Vykydalová, Renata Vykydalová, Lada Zvědělíková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1984/1985

8.A | třídní učitelka: Jarmila Buchtová

Vít Bartolšic, Václav Denemark, Kamil Haluza, Zbyněk Kalina, Vít Kučera, Roman Matějíček, Radek Nazarčuk, Martin Nešpor, Alois Pavlacký, Zdeněk Sedlák, Patrik Šudrla, Oleg Šutjak, Jaroslav Švehla, Ondřej Tesařík, Miroslav Vaněk, Zdeněk Vlašic, Pavel Vrága, Miroslava Bělíková, Margareta Hačundová, Květoslava Hajdinová, Romana Helešicová, Marcela Hřebačková, Jitka Kabelková, Kristina Kaňová, Hana Kikinová, Milena Knotková, Lenka Kochová, Radmila Krevňáková, Alena Michlová, Martina Obdržálková, Blanka Ošlejšková, Dobromila Prajková, Taťána Remiášová, Dagmar Tučková, Jarmila Vlčková

8.B | třídní učitelka: Mgr. Danuše Fialová

Roman Bozek, Ondřej Buček, Zdeněk Cileček, Jiří Dokoupil, Roman Ferbar, Pavel Florus, Josef Hovězák, Karel Kachyňa, Lubomír Kamenský, Stanislav Klimeš, Pavel Lubal, Ivo Matušek, David Sasínek, Roman Tuček, Jiří Tureček, Richard Valenta, Roman Vaněček, Svatoslav Verbík, Radek Zemánek, Kateřina Hallová, Dagmar Hrabinová, Olga Jablonická, Martina Kejlová, Blanka Kubináková, Helena Lašková, Lenka Macounová, Bohdana Němečková, Ilona Prokopová, Renata Předinská, Monika Pucerová, Alexandra Ruferová, Lenka Smejkalová, Květoslava Svrčková, Lenka Uhrová, Alena Zonygová

8.C | třídní učitel: Jaroslav Totušek

František Dunka, Radim Fait, Kamil Huspenina, Milan Hübner, Tomáš Kordiovský, Petr Michalovič, Petr Morc, Radek Ondryáš, Martin Padalík, Miroslav Pečínka, Dušan Schinzel, Pavel Sluka, Miroslav Šáro, Rostislav Tuschl, Jan Vodák, Renata Černá, Květoslava Hanelová, Magdaléna Hašková, Edita Hladíková, Lenka Hoferková, Vladimíra Hromadová, Ludmila Jabůrková, Martina Kuřilová, Leona Machová, Markéta Malhocká, Jana Mayerová, Dagmar Milotová, Miroslava Navrátilová, Miroslava Pechová, Iveta Peňačková, Bohdana Primasová, Jarmila Sítková, Kamila Suchyňová, Lenka Šulcová, Martina Úlehlová, Marcela Vylášková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1983/1984

8.A | třídní učitel: Jiří Pavlov

Radek Doležal, Jindřich Goldhammer, Jan Huťa, Milan Chvátal, Miroslav Kosek, Jan Kiš, Ludvík Láníček, Otto Leiss, Zbyněk Lucký, Jan Malhocký, Marek Menšík, Lubomír Müller, Pavel Nový, Vladimír Rosocha, Stanislav Sobotka, Zdeněk Šálek, Radim Uher, Lea Bartůňková, Zina Březovská, Romana Ertlová, Dana Fikrová, Ingrid Gáberová, Blanka Görnerová, Renata Gregoričková, Alena Hovězáková, Jarmila Kadlecová, Helena Klímová, Jana Kostková, Eva Klemeňová, Ilona Kuřilová, Iveta Leonhardtová, Šárka Mikuličová, Monika Tučková, Ilona Vašíčková, Beata Valachovičová

8.B | třídní učitelka: Milada Šestáková

Ladislav Grepl, Pavel Nešpor, Zdeněk Nešpor, Martin Ondra, Libor Petránek, Michal Petřík, Jaroslav Raclavský, Jaromír Rýpal, Roman Smutný, František Strnad, Leoš Špilman, Antonín Štětina, Ivo Tuček, Miloslav Vaněček, Zdeněk Vykydal, Petr Zahnáš, Katarína Balážová, Leona Kaňová, Petra Kučerová, Jana Mančíková, Blanka Martínková, Miluše Pánková, Jana Příkazská, Radmila Pešlová, Jana Ratajská, Irena Snovická, Dana Stavělová, Irena Štefková, Marcela Štefková, Dagmar Švecová, Romana Tučková, Marcela Veselá, Jana Vlašicová, Dita Vlčková

9.C | třídní učitelka: Ludmila Líčeníková

Roman Bačík, Karel Celý, Kamil Dlapal, Milan Drobilič, Ludvík Hladík, Miroslav Ježa, Vít Kraicinger, Marek Mikulica, Vít Píša, Petr Vachek, Helena Balášová, Sylvie Drnovská, Vladimíra Froňková, Jana Gazdová, Karla Harantová, Ivona Kocmanová, Jana Kolaříková, Šárka Kovalovská, Petra Krpatová, Iveta Kunická, Miroslava Malinová, Miroslava Mikulicová, Lenka Minaříková, Hana Minářová, Helga Posoldová, Monika Pyskatá, Ivona Ruferová, Irena Špindorová, Bohumila Tučková, Marie Zahnášová, Zuzana Zajacová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1982/1983

8.A | třídní učitelka: Mgr. Zdeňka Doležalová

Ivo Antosch, Oldřich Berka, Petr Hřibňák, Ladislav Jelen, Michal Kobylka, Stanislav Máčel, Vladimír Miška, Bronislav Novotný, Pavel Procházka, Marek Předínský, Milan Skála, Jiří Sůkal, Zdeněk Sůkal, Brit Špilman, Patrik Trčka, Svatopluk Vedral, Michaela Černá, Radka Fugerová, Vlasta Hrbková, Edita Klimovičová, Karla Kršková, Bronislava Macinková, Andrea Makaiová, Martina Ministrová, Martina Pazderková, Petra Remiášová, Angelika Stohanzlová, Šárka Strýčková, Marcela Švástová

8.B | třídní učitelka: Jarmila Řezáčová

Igor Hajdin, Luděk Hladík, Marian Horák, Karel Hudec, Lubomír Kalina, Pavel Kocman, Martin Krutiak, Petr Lhotský, Radek Mělnický, Patrik Navrátil, Josef Pinďák, Jiří Průdek, Eduard Remiáš, Josef Slezák, Miroslav Surman, Pavel Šebesta, Rostislav Tichý, Leoš Valenta, Radomír Vaněk, Radim Zlámal, Ivona Fitzová, Kateřina Hašková, Iveta Jančarová, Radmila Konečná, Marcela Lacková, Petra Machová, Jana Michlová, Alice Novotná, Jana Pálková, Marie Polachová, Jolana Růžičková, Zita Starynská, Hana Ščuková, Ilona Váňová, Petra Zonygová

8.C | třídní učitelka: Mgr. Věra Osičková

Miloslav Balga, Radoslav Horák, Vlastimil Húšek, Milan Krpec, Petr Lubal, Petr Nešpor, Pavel Prajka, Miloš Průdek, Václav Stříž, Luděk Šebesta, Ladislav Šimek, Antonín Tkadlec, Ladislav Wunsch, Miloš Rufer, Ivona Balážová, Šárka Fríbová, Soňa Hochmanová, Jana Janušková, Jana Kopečková, Dana Lebedová, Naděžda Machovská, Jitka Mikuličová, Jana Oswaldová, Jana Pavelková, Hana Radochová, Dana Salajková, Sojková, Jana Šnorichová, Marcela Vrbová, Milena Zugarová

8.D | třídní učitelka: Mgr. Alena Čechová

Josef Adam, Zbyněk Bartošic, Stanislav Cypris, Tomáš Důbravný, Ondřej Gombar, Jiří Hájek, Petr Hakala, Richard Hanzal, Libor Havlík, Ludvík Hladík, Bronislav Hromada, Roman Hrozek, Milan Kamenský, Stanislav Maurič, Lubomír Pyskatý, Hana Bláhová, Renata Cigániková, Jitka Horníková, Radka Hubačková, Dana Jandáková, Ladislava Janoušková, Bronislava Křížová, Martina Kurková, Dušana, Mělnická, Soňa Mikulášková, Milena Nešporová, Elena Obdržálková, Kateřina Pavlovová, Jindra Raclavská, Milena Sovišová, Martina Valášková, Jiřina Vlašicová

9.A | třídní učitelka: Ludmila Líčeníková

Radek Blažej, Lubor Budík, Radek Budín, Jan Hlavačka, Rostislav Hradečný, Jan Měchura, Pavel Puklický, Marcel Šureček, Michal Tesař, Jarmila Bačíková, Ladislava Červencová, Jitka Dvořáčková, Romana Dvořáková, Jana Fintajslová, Yveta Grůzová, Hana Hasilová, Dobromila Hrivňáková, Renata Hřebačková, Martina Juráčková, Miloslava Kišová, Ludmila Kubištíková, Magdaléna Kučerová, Drahomíra Melicharová, Renata Mercineriová, Radka Otáhalová, Irena Pistovčáková, Věra Strýčková, Soňa Ševčíková, Jana Škrobáková, Hana Švirgová, Martina Trčková, Jitka Truksová, Kristina Waldová, Petra Znamenáková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1981/1982

8.A | třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Josef Galba, Robert Schmidt, Miloslav Sova, Alexander Szalai, Václav Šanda, Jiří Šebestík, Jaromír Šorf, Jaroslav Švach, Petr Třináctý, Petr Tuček, Jiří Vacek, Stanislav Valachovič, Pavel Vejrosta, Radek Vozar, Josef Zemánek, Petr Zobač, Petr Zugárek, Jaromír Želísko, Ivana Dvořáková, Ivana Greplová, Taťána Idesová, Monika Sasínková, Jana Smékalová, Antonie Stachovičová, Martina Staňková, Dana Šandová, Jitka Urbánková, Eliška, Válková, Hana Wágnerová, Bronislava Zimová

8.B | třídní učitel: Mgr. Rudolf Jílek

Roman Bursík, Josef Flachs, Jindřich Grůza, Stanislav Görner, Radim Hamada, Libor Hodonský, Vladimír Hrabal, Libor Koucký, Aleš Kutjak, Jaroslav Němeček, Pavel Podrazil, Jaroslav Polák, Jiří Ruber, Svatopluk Ryšavý, Roman Šarközi, Jan Zahnáš, Vítězslava Bartošová, Julie Dančáková, Bronislava Konfráterová, Ingrid Kučerová, Lucie Lukášková, Ivana Machovská, Šárka Martínková, Aranka Nezvalová, Jarmila Pavelková, Vlasta Schubertová, Věra Zbořilová, Helena Zimolková

8.C | třídní učitelka: Mgr. Miluše Veverková

Vladan Bednář, Libor Frolich, Aleš Haničák, Petr Horký, Miloš Hron, Martin Kobzík, Pavel Lakosil, Libor Navrátil, Edgar Pachta, Petr Pek, Zbyněk Rabušic, Zdeněk Rybnikář, Roman Siklenka, Pavel Sýkora, Zdeněk Šeda, Pavel Veverka, Ivana Čuková, Vlasta Davidová, Alexandra Drnovská, Renata Florusová, Lenka Gajdová, Bronislava Lakosilová, Iveta Lakosilová, Vladislava Lucová, Marcela Straňáková, Eva Šenková, Iveta Šťastná, Romana Viktorinová

9.A | třídní učitelka: Ludmila Líčeníková

Květoslav Bartoš, Luboš Bilkovič, Jaromír Čapka, Miroslav Chromý, Hynek Kaněra, Ivo Kašník, Jiří Košut, Ivo Krevňák, Jan Srholec, Lubomír Švéda, Pavlína Bomberová, Marie Dokoupilová, Jitka Fríbová, Ivana Helešicová, Růžena Helešicová, Květoslava Hložková, Iva Hýpalová, Hana Jurčeková, Vlasta Kobzíková, Lenka Kolenčíková, Ilona Kovaříková, Vladimíra, Němcová, Blanka Pazderková, Marcela Peková, Jarmila Poláková, Miroslava Punčochářová, Karla Rudlová, Hana Sopková, Dana Straková, Jana Trčková, Vladimíra Třéšková, Lenka Ventrubová, Rita Verbíková, Dagmar Vlčková, Jana Zapletalová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1980/1981

8.A | třídní učitelka: Jarmila Buchtová

Jan Janás, Jan Madro, Jan Smutný, Aleš Souček, Jan Srholec, Čestmír Surý, Igor Štícha, Jan Varmuža, Bronislav Vedral, Petr Vlašic, Radek Žůrek, Soňa Bartušková, Lada Chlumecká, Miroslava Přibylová, Lada Příkazská, Ivana Schinzelová, Stanislava Sítková, Slavomíra Strachoňová, Soňa Szalaiová, Lenka Šlichtová, Margita Vaculíková, Radka Ventrubová, Ivana Verbíková, Jiřina Vráblíková, Michaela Wilimská, Martina Wimmerová, Eva Limová

8.B | třídní učitelka: Ludmila Líčeníková

Vlastimil Bartošic, Petr Budík, David Ciprys, Ivan Hodonský, Petr Hodonský, Zdeněk Chládek, Vlastimil Chlup, Richard Kudlík, Jiří Machovský, Pavel Mutina, Marek Odehnal, Drahomír Ruber, Petr Svoboda, Václav Schubert, Jiří Šálek, Miroslav Štefka, Dagmar Cilečková, Ilona Drobiličová, Augustýna Flachsová, Martina Florusová, Dagmar Gebauerová, Soňa Grigliaková, Zdeňka Josífková, Šárka Jurasová, Renata Kloboučníková, Ivana Loučková, Hana Smejkalová, Lenka Strouhalová, Renata Šebestová, Radka Šliglová, Eva Žůrková

8.C | třídní učitelka: Mgr. Milena Petránková

Jan Baránek, Petr Darmovzal, Miloslav Duhonský, Vlastimil Fadrný, Antonín Galanidis, Jan Halady, Jiří Hejlek, Václav Hloušek, František Ivančic, Jiří Krevňák, Petr Mackovčín, Vítězslav Otáhal, Vratislav Pavlík, Zdeněk Rebenda, Rostislav Straka, Petr Vacenovský, Jarmila Helešicová, Kamila Hoferková, Darina Klepáčová, Milena Opletalová, Marie Ščuková, Simona Uhrová, Renata Kučerová, Jaroslava Nová

9.A | třídní učitel: Jaroslav Totušek

Pavel Balga, Josef Diviš, Karel Galetka, Petr Havlík, Jiří Havlín, Igor Hnát, Miroslav Chorvát, Jan Jablonický, Lubomír Jindra, Jiří Marák, Radek Pálka, Miroslav Prajka, Libor Valachovič, Vladimír Wagner, Alena Bednářová, Hana Fabičovicová, Jana Faitová, Ivana Faltýnková, Hana Hermanová, Eva Honyisová, Jana Hrdličková, Brigita Hubertová, Ladislava Hunkařová, Lenka Navrátilová, Renata Osičková, Jana Pristachová, Jitka Stanická, Horyslava Susanszká, Zdeňka Šmerdová, Renata Třináctá, Ludmila Turečková, Hana Typltová, Soňa Uhrmacherová, Květoslava Uhrová, Romana Vaňková, Jiřina Viktorinová, Jitka Zbořilová, Jiřina Duhovská Skoč na začátek stránky

Školní rok 1979/1980

8.A | třídní učitelka: Mgr. Jitka Knoflíčková

Ladislav Dorica, Pavel Hurbiš, Jaroslav Hýpal, Jiří Krutiak, Jiří Kučera, Dymo Piškula, Stanislav Radocha, Alois Stohanzl, Jindřich Vlašic, Alena Belková, Jana Bilkovičová, Marta Čapková, Dáša Klepáčová, Soňa Košťálová, Renata Möllerová, Dagmar Navrátilová, Blanka Nešporová, Lenka Osičková, Vladimíra Rolinková, Andrea Skoumalová, Ivona Škrabalová, Milena Valášková, Alexandra Vanková

8.B | třídní učitel: Jiří Horník

Bohdan Cypris, Libor Gajda, Jaromír Garšic, Miroslav Hodonský, Vratislav Němeček, Jaroslav Purer, Pavel Štícha, Jiřina Duhonská, Ladislava Ivančicová, Miriam Káňová, Jarmila Kubíková, Iva Matoušková, Jana Novotná, Iveta Pantůčková, Romana Šebestová, Jana Tlačbabová

8.C | třídní učitel: Jaroslav Totušek

Bronislav Bystřický, Karel Fitz, Petr Gorol, Miroslav Hochman, Stanislav Hrdina, Petr Lukášek, Jindřich Šálek, Jiří Vinklárek, Milan Zálešák, Martina Berková, Jarmila Bohatá, Miroslava Ciprysová, Jitka Dančáková, Eva Gabčová, Jarmila Chymiaková, Jolana Kopřivová, Iva Lešková, Anna Poláková, Ivana Poláková

9.A | třídní učitel: Jiří Pavlov

Josef Akai, Petr Bursík, Milan Blažej, Pavel Dokoupil, Martin Dvořák, Stanislav Fabičovic, Roman Figura, Jaroslav Faltýnek, Jiří Gergel, Tibor Hrušecký, Jiří Huťa, Václav Kučera, Jaroslav Morávek, Josef Osička, Tomáš Pešek, Josef Rebenda, Květoslav Vlha, Vladislava Baráková, Iveta Barsczová, Dagmar Bradávková, Eva Dohnalová, Emilie Ellingerová, Hana Gebauerová, Jana Goliášová, Marta Húšková, Vítězslava Michlovská, Ivana Pernecká, Jarmila Sýkorová, Ivona Šuláková, Radoslava Švendová, Leona Trávníčková, Radka Waisová, Bronislava Weidlichová

9.B | třídní učitelka: Mgr. Jiřina Bartošicová

Petr Bilkovič, Petr Dokoupil, Pavel Drápal, Ludvík Fiala, Martin Grézl, Petr Hejlek, Luděk Kudílek, Antonín Loučka, René Netušil, Stanislav Pálenský, Oldřich Präsens, Roman Ráček, Zdenek Skála, Ivan Slunský, Josef Šmerda, Ivan Žůrek, Milan Žůrek, Libuše Balšínková, Iveta Čerešňová, Ivana Frýbertová, Jindřiška Hiclová, Dagmar Holá, Michaela Hubená, Jarmila Jankovičová, Miroslava Kulišová, Radka Matějíčková, Radka Mercineriová, Stanislava Mrázová, Gabriela Paráková, Radana Pražská, Renata Růžičková, Petra Veselá, Hana Zbořilová Skoč na začátek stránky

Školní rok 1978/1979

8.A | třídní učitel: Jiří Pavlov

Aleš Babula, Ludvík Halady, Alexander Herman, Stanislav Hladík, Karel Káňa, Milan Langhammer, Oldřich Pražák, Květoslav Vaculík, František Zubatý, Jaromíra Čulenová, Renata Florusová, Marie Havlíková, Barbora Králíková, Miloslava Langhammerová, Irena Skusilová

8.B | třídní učitelka Mgr. Jiřina Bartošicová

Jiří Ciprys, Libor Jandora, Petr Josífek, Jan Kuřil, Zdeněk Lebeda, Robert Neuhauser, Josef Otáhal, Milan Pálka, Emil Rončka, Vladimír Vébr, Milan Žůrek, Ivana Baťková, Miroslava Ferdová, Radka Soldátová, Jarmila Šuricová, Miroslava Švástová, Radka Zajícová

8.C | třídní učitelka: Bronislava Čmelíková

Roman Akai, Jaroslav Garšic, Ivan Grůza, Milan Trávník, Martina Baránková, Ludmila Belková, Sylva Blažková, Miroslava Brantová, Jana Drnovská, Alena Frýdková, Miluše Jelenová

9.A | třídní učitelka: Mgr. Daruše Gigerichová

Viliam Hrdlička, Otakar Koucký, Valtr Kříž, Vlastimil Kubát, Jan Košťál, Jiří Mach, Pavel Mrkvica, Jiří Novák, Jiří Obořil, Petr Otáhal, Vladimír Paar, Roman Průdek, Jaromír Rozsypálek, Jiří Sedláček, Josef Tomeček, Ludmila Hladíková, Yveta Janulíková, Yveta Latýnová, Ivana Lhotská, Jitka Liďáková, Iva Matulková, Marie Michlová, Jana Matúšková, Jana Omastová, Marcela Opavská, Dana Pavelková, Jitka Petrová, Lenka Pláteníková, Iveta Plesslová, Ladislava Sigmundová, Věra Sítková, Dana Ševčíková, Marie Špačková, Hana Trávníková, Jaromíra Vébrová

9.B | třídní učitelka: Mgr. Miluše Veverková

Rostislav Bartolšic, Marek Bartoš, Jan Florus, Igor Gajda, Ivo Juřena, Ivan Němec, Jiří Sirotka, Antonín Straka, František Šulák, Vlastimil Valášek, Marta Bartolšicová, Libuše Beránková, Jana Buriánová, Jitka Čulenová, Magdalena Damborská, Jaroslava Dokoupilová, Milena Helešicová, Drahomíra Hrabicová, Eva Koubová, Jarmila Krevňáková, Irena Křiváková, Eva Kudílková, Bronislava Lorencová, Ivana Matušková, Martina Mlátilíková, Eva Nová, Hana Ošlejšková, Jarmila Pražáková, Jiřina Präsensová, Ivana Purerová, Irena Siklenková, Hana Stachovitzová, Jitka, Tučková, Brigita Vaňková Skoč na začátek stránky

Školní rok 1977/1978

9.A | třídní učitelka: Ludmila Líčeníková

Oldřich Bělka, Milan Fischer, Ondřej Halady, Zdeněk Herman, Karel Jurovatý, Antonín Kosík, Vlastimil Kříž, Roman Novotný, František Pálka, Rostislav Prokeš, Roman Schwartz, Luboš Šebek, Milan Štěpnička, Jan Viktorín, Milena Hallová, Iva Hessová, Margita Konečná, Alena Křápková, Milada Lanžhotská, Eva Najmanová, Yveta Petrásková, Renata Prášilová, Dagmar Rašková, Anna Snopková, Miluše Štefková, Hana Tréšková, Martina Vrbová, Zuzana Vrbová, Božena Zapletalová, Jana Zemanová

9.B | třídní učitelka: Sylva Melicharová

Miroslav Budín, Bohuslav Crha, Luděk Kabelka, Vladimír Mrázek, Petr Pacal, Petr Paulík, Jaroslav Protivínský, Hynek Rez, Stanislav Rybár, Milan Skoumal, Ladislav Smutný, Vladimír Soviš, Vít Šafařík, Luděk Tondr, Pavel Urbánek, Jan Vlček, Josef Žůrek, Květa Bernovská, Pavla Bernovská, Soňa Králová, Jana Nešporová, Jiřina , Pálková, Pavla Smaženková, Jana Šestáková, Květa Špániková, Anna Štrossová, Hana Uhrová, Lenka Vaňková, Jana Vinklárková

9.C | třídní učitel: Bohumil Milion

Josef Blažek, Jaroslav Dobeš, Jiří Galanidis, Josef Húšek, Pavel Kučera, Drahomír Němec, Jiří Novotný, Otto Osika, Radek Pristach, Dušan Pochylý, Petr Susanszki, Jiří Weiss, Soňa Figurová, Jindřiška Hlavačková, Zdeňka Jančová, Věra Jurovatá, Marcela Lípová, Hana Matějíčková, Hana Matoušková, Věra Oprchalová, Libuše Pechová, Dana Polachová, Dana Rábová, Ivana Sítková, Hana Šlichtová, Milada Vitulová, Květoslava Kulíšková

8.B | třídní učitelka: Mgr. Miluše Veverková

Milan Huťa, Karel Javůrek, Robert Klepáč, Jaroslav Nejez, Miroslav Pernecký, František Verbík, Jaromír Zeman, Světlana Lašková

8.C | třídní učitelka: Jarmila Buchtová

Rostislav Chlup, Milan Mužík, Jan Stavěla, Zbyněk Svoboda, Robert Štipský, Štěpán Vaněk, Ludmila Ferencová, Hana Galová, Olga Pinďáková Skoč na začátek stránky